Bu noktada, bıktım. Başka bir atış yapmamın hiçbir yolu yok. Her gün ortaya çıkan varyantlarla, aşı dirençli hale gelecek. Hükümet bu konuda ne yapıyor? Kesinlikle hiçbir şey. Medya her gün kaosa ve korku tellallığına neden oluyor. Dirençli bir varyant çıkarsa, haberi suçluyorum. İnsanlığı yavaşça ezmeye yardım eden her şeyin arkasında onlar var.

Author

26 Comments

1. Ankara merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-08-2021 02:08:32

2. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler

3. Mardin dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 57

4. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 192

5. Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

6. Mersin dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 178

7. Isparta dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . Mrb web siten cidden çok iyi, tebrikler , emin – 130

8. Bu konu : ” Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 319

9. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Niğde dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 370

11. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

12. Bu konu : ” Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, face de paylaştım , memo – 154

13. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 18:55:04

14. Çorum merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 22-08-2021 21:08:02

15. Burdur merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 16:32:13

16. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

18. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler

19. Bu konu : ” Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 380

20. Ordu dan kimler var. Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 232

21. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 00:55:42

22. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Muğla merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2021 22:10:08

24. Hatay merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2021 01:11:17

25. Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:44:45

26. Bu konu : ” Aşı etkisiz hale geldiğinde ne olur? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 310

Write A Comment