NE OLURSA OLMAMASI gereken güçler herkesi manipüle ediyorsa? Ölüm oranları ve diğer her şey hakkındaki “resmi anlatı” ile çelişen kanıtları ve araştırmaları bilinçli bir şekilde ortaya koymak. PPl’yi bölerek aşının etkinliği, gerekliliği veya güvenliği konusunda tartışmalara neden olmak, gerçekte aşılar farklı, çok daha kötü bir virüs için ise birkaç ay içinde halka açıklanacak, emirlere körü körüne uymayan ve aşıyı reddeden tüm insanları öldürerek, nwo’da zahmetsizce harekete geçmeleri için kolayca manipüle edilebilir bir halk bırakacak. Hayatta kalanlar, sevdiklerinin ölüm sebebinin aşı yaptırmak olmadığını düşündüklerinde bir daha asla itaatsizlik etmeyecekler.

Author

8 Comments

1. Yalova merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım 27-03-2021 06:17:46

2. Konya dan kimler var. Aşı gerçek, ancak COVID 19 için değil. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 261

3. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, sağolun 01-04-2021 18:24:00

4. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 10-04-2021 03:39:02

5. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 15:49:37

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı gerçek, ancak COVID 19 için değil. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 263

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link