Evet evet Aşının herhangi bir yere seyahat etmek, konserlere gitmek vb. Zorunlu olduğu konusunda çok fazla aldatmaca olduğunu biliyorum. aslında olacak bir şey? Hâlâ tam olarak emin değilim ama büyük bir parçam evet diye düşünüyor. Ya sen?

Author

46 Comments

1. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 12-02-2021 04:32:34

2. İzmir dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . Merhaba web siten valla çok güzel, sağolun , Emine – 29

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 186

4. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım 12-02-2021 05:41:39

6. Samsun dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . Selam herkese siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 52

7. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 182

8. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 275

9. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 256

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 458

11. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 142

12. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler

13. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Selamlar siten cidden güzel, tebrikler , gaye – 339

14. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bolu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-02-2021 17:52:53

17. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun

18. Muğla merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi harbiden iyi, tebrikler 28-02-2021 17:57:58

19. Tunceli dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . Selam herkese web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 228

20. Kilis dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, saolun , memo – 335

21. Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

22. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hayran bıraktı, saolun , emin – 101

23. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 194

24. Sakarya merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, tebrikler 25-03-2021 04:28:02

25. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım 11-04-2021 14:48:18

26. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 14-04-2021 12:11:58

27. Rize merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 22-04-2021 21:40:53

28. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 2

29. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 04-05-2021 13:32:14

30. Ardahan dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . Mrb sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 148

31. Kırklareli dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 62

32. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun , gaye – 425

33. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler , Emine – 374

34. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 314

35. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 394

36. Batman dan kimler var. Aşı gerekli olacak mı? . Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 109

37. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler

38. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , doruk – 288

39. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 129

40. Bu konu : ” Aşı gerekli olacak mı? ” çok güzel. Selam siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 434

41. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

42. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 25-07-2021 16:58:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link