Bu, aşının uzun süreli nöro yan etkilerinden muzdarip insanların tüm yorumlarını okumaktan açıkça görülmektedir.

“Aşı karşıtı değilim ama…” yazıyorlar.

Deneysel bir aşının (ve şu anda tarihin en büyük tıbbi deneyinin) sağlığınızın yararına olup olmadığını kendi kendinize düşünmenin veya çektiğiniz yan etkileri tartışmanın, büyük ilaçlara bağlılık sözü vermenizi ve bunu itiraf etmenizi gerektirmesi saçmadır. sen “vax karşıtı” değilsin.

Büyük ilaç için ne kapitalist bir rüya. Profesyonel sonuçlar olmadan sorgulanması imkansız olan bir üründen kar elde etmek.

Bir otomobil üreticisi gibi diğer endüstrilerin de aynı lükse sahip olup olmadığını hayal edin.

“Ford karşıtı değilim ama satın almam gereken yeni F-150’m biraz zor gidiyor”.

Author

30 Comments

1. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-07-2021 17:51:27

2. Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 167

3. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 328

5. Şırnak dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , Aylin – 415

6. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

7. Bartın dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . Merhaba paylaşım gerçekten güzel, sağolun , hatice – 50

8. Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 474

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler , Gürbüz – 150

10. Sinop dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 167

11. Samsun merkezden ben hatice. Slm sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım 26-07-2021 19:29:22

12. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler

14. Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz cidden güzel, teşekkürler 07-08-2021 02:25:28

15. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 08-08-2021 05:32:01

16. Kütahya dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 218

17. Kars dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . Selamlar web siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 196

18. Uşak dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 170

19. Bitlis dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 289

20. Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 165

21. Bu konu : ” Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, sağolun , mehmet – 44

22. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

23. Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

24. Ankara dan kimler var. Aşı güvenliği konusunda yalnızca ikili bir görüşe sahip olabileceğimiz sürekli koşullandırma, büyük ilaç firmalarının . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 166

25. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 20-09-2021 05:28:00

Write A Comment