Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo

Herkesin almamaya odaklandığını biliyorum ve anlıyorum, ama dikkate almam gereken başka bir şey var. Ya onları kimin dinlediğini bilmek için aşıyı kullanırlarsa ve sonra şüphecileri yok etmek için yalnızca aşı yaptırmayan insanlara bulaşabilecek daha ölümcül bir şey salarlarsa?

Daha sonra sadece bakın bak, aşıyı almamışlar, onlara doğru hizmet ediyor diyorlar. Bu, nüfusun azalmasının ilk dalgası olabilir. Şüphecileri ortadan kaldırmak, böylece planlarının sonraki aşamalarına daha az direnmek.

“Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 335

2. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 110

3. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 151

4. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 4

5. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 401

6. Bayburt dan kimler var. Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , – 16

7. İzmir dan kimler var. Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 272

8. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok iyi, saolun , mehmet – 215

9. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo . Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, sağolun , ali – 492

10. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 8

11. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 75

12. Bu konu : ” Aşı hakkında bir düşünce – Alternatif Komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 1

13. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım 20-02-2021 16:29:12

14. Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-02-2021 08:17:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link