Önce içeriği biraz hatırlatmak için, Mayıs 2009’da H1N1 domuz gribi virüsü bizi vurdu.

Wikipedia’dan:

Zorunlu bir toplu aşılama planı tartışıldı. Bu aşılama planı şu anda uygulanmaktadır, ücretsizdir ve zorunlu değildir

Temmuz 2010’da, Fransa başlangıçta, Birleşik Krallık ve Kanada’nın ardından, Küresel Sağlık Güvenliği Girişimi (GHSI) üyeleri arasında üçüncü en büyük miktar olan kişi başına 1,46 doz sipariş etti. Ocak ayında, ilk 94 milyon dozun 50 milyonu iptal edildi

1 Ağustos: Fransa nihayet sipariş verdi 94 milyon aşı dozu (2 kişi kişi tarafından gereklidir)Ayrıca, 30 milyondan fazla anti-virüs bakım dozu (Tamiflu) ve yaklaşık 1,7 milyar maskeden oluşan bir stok var

Çok sayıda ciddi advers reaksiyon vakası rapor edilmiştir. Sadece Fransa’da değil, diğer Avrupa ülkelerinde de. H1N1’e karşı aşılama programı resmi olarak bir fiyasko olarak kabul edildi. MSM tam anlamıyla buna fiyasko diyor.

Şimdi, bana göre:

İşte Fransa’da H1N1 aşısı alan ve ciddi yan etkiler yaşayan bir adamla röportaj.

Adamın fiziksel ve zihinsel olarak ne kadar sağlıklı göründüğüne (IQ’sunun 152 olduğunu söylüyor) VE her gün alması gereken ilaçların listesine özellikle dikkat edin. İngilizce değil, ancak İngilizce otomatik çeviri altyazıları ekleyebilirsiniz.

İşte röportajın en önemli kısmı:

GSK tarafından üretilen pandemriks aşısını aldı. Aşıyı almasının nedeni, karısının kanser olması ve doktorunun, kemoterapi sonucu karısının zayıflamış bir bağışıklık sistemine sahip olması nedeniyle “aşı” olmasını tavsiye etmesidir. Yan etkileri 11 gün sonra yaşamaya başladı. Miyaljik ensefalomiyelit olarak da adlandırılan Schoenfeld sendromu teşhisi kondu.

• Uykuyu tetiklemek ve simüle etmek için 4 farklı ilacı var. Bu sadece onun 3 saat, 1. aşama ve 2. aşama uyumasına izin verir. Uygun bir gece uykusunda, hafif uyku ve derin uyku döngülerinden geçersiniz. Zihninizin ve vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olan önemli olan derin uyku aşamasını artık deneyimleyemez. Demek ki zombi oluyor (sözleri), düşünemiyor, çok düşük fiziksel enerjiye sahip, gün içinde hızla tükeniyor, hatta ekleme yapamıyor. Bu 40 dakikalık uzun röportajdan sonra iyileşmek için birkaç güne ihtiyacı olacağını söylüyor.

• Aşıdan 18 gün sonra tamamen iktidarsız hale geldi. Aşıdan önce böyle bir sorunu olmadığını söylüyor.

• Bir ensefalomiyelitin esas olarak neden olduğu kalıcı beyin iltihabını düzeltmeye çalışan birkaç ilacı var.

• Kalbi artık düzgün çalışmıyor. Bunu düzeltmeye çalışan birkaç ilacı var.

• Hipoksiden muzdarip. Hipoksi, kandaki oksijen eksikliğinin bir sonucudur. (Kısa) gece uykusu sırasında akciğerlere komuta etmeyi bırakan beyinden kaynaklanmaktadır. Oksijen seviyesi her gün KRİTİK seviyeye düşüyor. Sonuç olarak sıvı oksijen tüketmesi gerekiyor, ancak bu durumu sadece biraz iyileştiriyor.

• Fiziksel olarak aktif kalmaya çalışmasına rağmen aşırı miktarda laktik asit nedeniyle sürekli kas kütlesi kaybeder.

• Her türlü tıbbi otoriteyle temasa geçti, biliyorsunuz, tüm bu “Ulusal Tıp Enstitüsü bir şey”. HİÇBİRİ yardımcı olamadı. HEPSİ ona ya sebep-sonuç araştırması yapılmadığını ya da yetkinliklerinin olmadığını vb. Söyledi …

• GP’sinin yardımıyla GSK ile temasa geçti ve tüm GSK’nın cevabı şöyle oldu: “Postanızı aldığınızı kabul ediyoruz, teşekkür ederim. Körfez Savaşı sendromunda ne var”.

250.000’den fazla Amerikalıyı etkileyen sözde Körfez Savaşı sendromunu araştırdığı ortaya çıktı. Hayatta kalan bazılarıyla temas halinde olmuştur. Körfez Savaşı sendromu dedikleri şey, aşısının içerdiği skualeni içeren ve 3 doz halinde uygulanan şarbon aşısının sonucudur. Bu şarbon aşısı hakkında söylenenlere bir göz atın: “Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) aşıyı onaylarken, hiçbir zaman büyük ölçekli klinik denemelerden geçmedi.”. Tanıdık geliyor ?

• GSK’ya dava açtı. Başsavcı, davasının reddedildiğini söyledi. GSK, aşıları satmadan önce olası sağlık zararlarına karşı yasal dokunulmazlık talep etti. Polonya hariç tüm ülkeler buna izin verdi. Polonya’da H1N1 aşısı olmadığı için Polonya’da bu tür bir hastalık vakası sıfırdı. En azından GSK olanı değil.

Avrupa çapında 5000’den fazla kişinin H1N1 aşısını takiben yaşadıklarını, İsveç, Norveç, Finlandiya’da çoğu vaka + 350 ölümle birlikte deneyimlediğini bildirdi.

Dün, pfizer’ın hala aşılarını test ettiğine dair kanıtlarla bir gönderi paylaştım ve FDA’nın hala cevap bulamadığı birçok önemli soru var.

Kalıcı konvülsiyon geçiren kobaylara dair birkaç video kanıtı vardır. Pek çok ensefalit raporu da var. Buradaki adamın yaşadıklarına çok benzer bir şey. Ensefalit veya ensefalomiyelitin tedavisi YOKTUR. Semptomları yatıştırmak için sadece alçı eşdeğerleri vardır. Her gün tüketmeniz gereken birkaç düzinelerce farklı ilaçtan oluşan bir kokteyl.

Highwire’daki Del Bigtree, ABD’deki VAERS veritabanında advers reaksiyonların yalnızca% 1’inin rapor edildiğini bildirdi. Facebook / reddit / twitter’da gördüğümüz advers reaksiyonlar, toplam advers reaksiyonların küçük bir yüzdesidir.

Bence en büyük sorun, ülkelerin pfizer özel bir statüye sahip olması, potansiyel sağlık zararlarından yasal olarak sorumlu olmadıkları anlamına gelir. Sorumlu tutulurlarsa kesinlikle aşı YAPMAZLAR. Yetkililerimiz buna nasıl izin veriyor? Kelimenin tam anlamıyla büyük ilaçların kanunların üstünde olduğu anlamına gelir. Yetkililerimiz TÜMÜ yolsuz mu? Polonya onlara orta parmağı 2009’da nasıl gösterebilirdi ve yetkililerimiz bugün aynısını yapamazlar? Bu, antivaks demekle ilgili değil, FDA tarafından onaylanan “çok iyi test edilmiş” aşılarının sağlığa zarar verdiği ortaya çıkarsa onları telafi etmelerini istemekle ilgili. Tıpkı bir araba veya buzdolabı satın aldığınızda olduğu gibi, bir garanti ile birlikte gelir.

Seni bilmiyorum, ama bu zavallı adamın yaşadıklarını sağlıklı-ben yaşama ihtimalinin göz ardı edilemeyecek bir ihtimal olduğu fikri, beni altıma sıçratıyor. Demek istediğim, sağlık hasarlarının listesini ve tüm yetkililerin ona nasıl doğrudan kaybolmasını söylediğini tekrar okuyun. Korkunç. Neden pfizer’ın CEO’su onu almak için acele etmek istemediğini söyledi?

Ayrıca, çok kalifiye ve çok deneyimli bir immünolog olan İrlandalı Pr Cahill’in mRNA aşısının yakında tanık olmasını beklememiz gereken etkilerini açıklayan röportajını izlemenizi hatırlatmak isteriz.

Author

24 Comments

1. Bilecik merkezden ben banu. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 21-01-2021 17:56:04

2. Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 47

3. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 19:12:07

4. Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Selam web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 457

5. Muş merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha güzel, twitter da paylaştım 23-01-2021 16:19:17

6. Kars dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 82

7. Kayseri merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım 01-02-2021 06:33:06

8. Ordu merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 13:07:51

9. Hakkari dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 350

10. Nevşehir dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 189

11. Burdur dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 238

12. Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Selamlar sayfan valla iyi, şukuladım , emin – 453

13. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 487

14. Çanakkale dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, sağolun , gaye – 225

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 344

16. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun

17. Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 325

18. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 02:27:19

19. Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 49

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 131

21. Ankara dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 103

22. Kayseri dan kimler var. Aşı hasarı yaşarsanız neler bekleyebileceğinize bir örnek: . selamun aleyküm web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 281

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link