Aşı Hepinizi Kurtaracak

Medya liderliğindeki korku makinesi bugünlerde OVERDIRVE’da tek bir nedenle ve tek bir nedenden dolayı.

Aşı satışlarını rekor satış seviyelerine çıkarmak.

Bu meşhur “Yalnızca Bir Gün! Süresi boyunca alın! Ömür boyu indirim – Malzemeler bitmeden alın!”

“Katil virüs”% 99.98 hayatta kalma oranına sahip ve yine de herkes öleceğini düşünüyor.

Geçen yılki aşı satışları 60 milyar doları buldu. 2021’de aşı satışlarının 1 trilyon doları aşacağını tahmin ediyorum.

CDC, yozlaşmış bir 501 (3) c hayır kurumudur (tıpkı Clinton Vakfı gibi) ve “muazzam kârlar için aşı satışı” işinde. Senin ya da kimsenin sağlığı umurlarında değil dediğimde bana inanın. Asla “sağlık” ile ilgili olmadı.

Bu, koyunları korku yoluyla kontrol etmekle ilgili, böylece aşı geldiğinde insanlar, geliştirilmesi 7 aydan az süren bir aşıya takılıp kalmaları için yalvarıyor olacaklar.

“Aşı Hepinizi Kurtaracak” üzerine 17 yorum

1. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:38:28

2. Osmaniye dan kimler var. Aşı Hepinizi Kurtaracak . Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 159

3. Bu konu : ” Aşı Hepinizi Kurtaracak ” çok güzel. Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 209

4. Bu konu : ” Aşı Hepinizi Kurtaracak ” çok güzel. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 153

5. Karabük dan kimler var. Aşı Hepinizi Kurtaracak . Selam herkese siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 468

6. Samsun dan kimler var. Aşı Hepinizi Kurtaracak . Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 428

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link