Dürüst olmak gerekirse, bu noktada “virüsün özellikleri” hakkında konuşmayı bitirdiğimi düşünüyorum. Her şey önemsiz ve aşağı indiğinizde dev bir sis perdesi. “COVID” ASLA kimseyi öldürmedi. Sonsuza kadar YANLIŞ oldunuz.

Ne olduğu için bir Maça diyelim… Tüm niyet ve amaçlar için “COVID” bir virüs DEĞİL, bir kısaltmadır.

C = Sertifika.

O = Of.

V = Aşılama.

Kimlik = Tanımlama.

Alfa sayısaldaki 19, “AI veya Yapay Zekadır.

“COVID”e neden olan “virüs” HİÇBİR ZAMAN izole edilmemiştir. Bir kere değil. Yani, şu an itibariyle ve bana kalırsa, O YOK.

Nasıl oluyor da “500 binden fazla insan COVID’den öldü” iddiasında bulunuyorlar, 2018’de 800 binden fazla insan solunum yolu hastalıklarından öldü… O zaman bunun 100 yılın “en ölümcül pandemisi” olduğuna dair bir BULLSHIT anlatısını zorluyorlar. Diyorum ki, bütün ölü evsizler nerede?!

Burada ne olduğu çok açık, grip ve diğer solunum yolu hastalıkları insanları korkutmak için “COVID” olarak yeniden adlandırıldı, böylece kendilerine herhangi bir gripten FAR daha ölümcül olan zehirli bir iğneyi enjekte etmekte tereddüt etmesinler.

Tüm zamanların EN şeytani planıdır.

H/T — WeTheMedia

Author

40 Comments

1. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , ali – 25

2. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 161

3. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 79

4. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 38

5. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

6. Karaman dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 123

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 183

8. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Manisa dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 438

10. Batman dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 112

11. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, tebrikler 30-08-2021 06:05:56

12. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ziya – 450

13. Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Niğde dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Slm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 445

15. Nevşehir dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 152

16. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-09-2021 08:21:17

17. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

18. Karaman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 09:16:59

19. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 196

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Slm siten gerçekten güzel, tebrikler , elif yılmaz – 41

22. Uşak merkezden ben ali. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-09-2021 10:07:51

23. Hakkari dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 115

24. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 454

25. Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım 11-09-2021 04:57:13

26. Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 83

27. Nevşehir merkezden ben doruk. Slm sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım 11-09-2021 06:34:51

28. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 12-09-2021 16:15:15

29. Iğdır dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Selam siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 71

30. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

31. Mersin dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 211

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 178

33. Slm bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

34. Amasya dan kimler var. Aşı hiçbir zaman virüs için olmadı; virüs aşı içindi.. . Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 18

35. Bitlis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 25-09-2021 02:21:52

36. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment