Küreselci kertenkeleler çok sayıda bizi kısırlaştırmak istiyorsa, bu “aşıyı” hayata geçirmek, bunu yapmak için mükemmel bir zaman olmaz mıydı? İlaç şirketlerine tazminat davası açamayız ve bunu kanıtladığımızda sorumlular çoktan ölmüş olacak.

Küçük çocuklarıma bu aşıyı vermeyeceğim. Bunların hiçbirine güvenmiyorum.

gönderen … wheredoesyurgrdngrow
[comments]

Author

22 Comments

1. Selamlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, saolun

2. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. “Aşı” İçin Gerçek Plan . Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 391

3. Ankara dan kimler var. “Aşı” İçin Gerçek Plan . Selamlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 172

4. Bu konu : ” “Aşı” İçin Gerçek Plan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 455

5. Trabzon merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 21-01-2021 03:28:58

6. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-01-2021 23:54:04

7. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım 24-01-2021 06:42:23

8. Bu konu : ” “Aşı” İçin Gerçek Plan ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 129

9. Bu konu : ” “Aşı” İçin Gerçek Plan ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 379

10. Mersin dan kimler var. “Aşı” İçin Gerçek Plan . Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım , emin – 434

11. Bu konu : ” “Aşı” İçin Gerçek Plan ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 349

12. Tokat merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler 14-02-2021 14:54:44

13. Ağrı merkezden ben banu. Merhaba siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 20-02-2021 12:29:45

14. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” “Aşı” İçin Gerçek Plan ” çok güzel. Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 21

16. Konya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 05:45:48

17. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım

18. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

19. Niğde dan kimler var. “Aşı” İçin Gerçek Plan . selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , emin – 186

20. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. “Aşı” İçin Gerçek Plan . Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 320

21. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun

22. Bolu merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-04-2021 16:22:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link