Bu daha önce sorulduysa veya yanıtlandıysa özür dilerim, ancak işe dönmek için COVID-19 aşı zorunluluğuna meyilli bir şirkette çalışmak üzereyim. Bırakma konusunda kararsızdım ama bunu yapacak maddi durumda değilim.

Maske takmaya devam edebilmek ama işimi sürdürmek için aşı olmaya zorlanmadan nasıl bir tür muafiyet elde edebilirim? Dini olanı duydum ama pratik yapmıyorum. Doğru yönde herhangi bir yanıt veya rehberlik çok takdir edilmektedir.

15 Comments

1. Zonguldak dan kimler var. Aşı için Tıbbi Muafiyet . Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 44

2. Tokat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 02:15:11

3. Konya dan kimler var. Aşı için Tıbbi Muafiyet . Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 276

4. Bu konu : ” Aşı için Tıbbi Muafiyet ” çok güzel. Slm web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 406

5. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Yalova merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 31-08-2021 13:16:31

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı için Tıbbi Muafiyet ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 347

8. Aksaray dan kimler var. Aşı için Tıbbi Muafiyet . Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım , memo – 64

9. Bu konu : ” Aşı için Tıbbi Muafiyet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 303

10. Rize dan kimler var. Aşı için Tıbbi Muafiyet . Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 299

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

12. Bu konu : ” Aşı için Tıbbi Muafiyet ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 151

13. Ardahan merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-09-2021 00:37:59

14. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-09-2021 10:09:56

15. Şırnak dan kimler var. Aşı için Tıbbi Muafiyet . Merhaba herkese sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 280

Write A Comment