Aşı yanlısı anlatı böyle hissettiriyor. “Aşı iyidir çünkü iyi. Ve kesinlikle fena değil. Güvenli. Ve güvensiz değil. İyi ve güvenlidir ve herkes ne kadar güvenli ve iyi olduğu için almalı.” Ve 5-10 yıl içinde gerçek deneysel kanıta sahip olacağız, ancak o zamana kadar% 100 iyi ve% 100 güvenli çünkü% 0 kötü ve% 0 güvensiz #trustthescience

Author

8 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı iyiyken nasıl kötü olabilir? Güvenli olduğunda nasıl güvensiz olabilir? ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 87

4. Erzincan dan kimler var. Aşı iyiyken nasıl kötü olabilir? Güvenli olduğunda nasıl güvensiz olabilir? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, sağolun , Emine – 210

5. Muğla dan kimler var. Aşı iyiyken nasıl kötü olabilir? Güvenli olduğunda nasıl güvensiz olabilir? . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 69

6. Sinop merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 18-04-2021 02:17:16

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı iyiyken nasıl kötü olabilir? Güvenli olduğunda nasıl güvensiz olabilir? . Selam herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 358

8. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link