Şu anda en tartışmalı grup, toplum tarafından şeytanlaştırılan, sansürlenen ve reddedilen ‘vax karşıtları’.

Bu tamamen yanlış. Kendi vücudumuza enjeksiyon yapmaktan bahseden insan grubunu asla sansürlememeliyiz. Propagandaya o kadar alıştım ki, toplumun aşılarla ilgili bilgileri sansürlemeye çalışmasının ne kadar endişe verici olduğunun genellikle farkında bile değilim.

Aşılarla ilgili sansür açıkçası tehlikelidir. Tüm internetin sansürlendiği ve muhalif sesleri duyamadığınız bir konuma gelirsek, kayboluruz. Herhangi bir şey bu aşılara girebilir. Halk sağlığı ve güvenliği açısından sansürün bir an önce durdurulması gerekiyor.

Aşılar hakkında tam ve açık bir diyaloğa ihtiyacımız var. Aşı karşıtlarından haber almamız gerekiyor, onların aşı yanlısı bilim adamlarıyla bir platform oluşturmaları gerekiyor ve dünyanın onların tartışmalarını duyması gerekiyor, düzenlenmemiş ve daha fazla tartışma ve değerlendirmeye tamamen açık.

Aşılar hakkında konuşmak tabu olmamalı. Burada, her geçen gün zorunlu hale gelen bedensel enjeksiyonlardan bahsediyoruz. Aşılarla ilgili sansürü sona erdirmek, ‘vakx önleyicileri’ gün ışığına çıkarmak ve aşılar hakkında söylemek istediklerini söylemelerine izin vermek için kitlesel ve agresif (elbette şiddet içermeyen) bir kültürel hareket olması gerekiyor.

35 Comments

1. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. Tokat dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Selam herkese sayfa valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 18

3. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Selamın aleyküm web siten inanki güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 473

4. Çanakkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 18-07-2021 20:42:58

5. Iğdır dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 220

6. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

7. Adana merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 21-07-2021 16:28:00

8. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

9. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Niğde merkezden ben hatice. Slm sayfan ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 25-07-2021 00:10:41

12. Bingöl dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 491

13. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Osmaniye merkezden ben Hasan. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-07-2021 10:40:05

15. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan valla çok güzel, saolun 27-07-2021 06:09:20

16. Bitlis dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , hatice – 223

17. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 29-07-2021 20:07:14

18. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-08-2021 09:58:24

19. Konya dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ali – 232

20. Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 243

21. Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 362

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 210

23. Tunceli merkezden ben ali. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 22-08-2021 22:00:30

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 278

25. Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 460

26. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 07:57:24

27. Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , emin – 44

28. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 262

29. Muş dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, şukuladım , ziya – 466

30. Aksaray merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 01-09-2021 15:25:22

31. Şırnak dan kimler var. Aşı karşıtı sesler duyulsun . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 453

32. Bu konu : ” Aşı karşıtı sesler duyulsun ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 86

Write A Comment