Bu panoda aşının nasıl saatli bir bomba olduğu ve TPTB’nin onu öjenik bir nüfus azaltma gündemini yerine getirmek için kullandığı hakkında pek çok konuşma var.
Bu, büyük olasılıkla, uzun vadeli etkiler ve alternatif tedaviler hakkındaki gerçek endişeleri meşrulaştırmaya yönelik bir psiko-optur. TPTB’nin İtaat etmeye istekli tüm insanları öldürmesi ve en işbirliği yapmayanları kurtarması bir anlam ifade ediyor mu? Hayır. Daha mantıklı olan, yanlış bilgi yayarak, ölüm oranları, enfeksiyon oranları, aşı güvenliği vb. hakkında insanları aydınlatarak, UNCOOPS’un aşılanmamasını sağlayarak ve ardından çok daha ölümcül bir varyantı açığa çıkararak UNCOOPS’u izole etmektir. Kim kalacak? TPTB’nin amacını sorgulamayacak insanlar. Aşının, TPTB tarafından her gün işlenen her ne pahasına olursa olsun kârı maksimuma çıkarmaktan daha kötü olduğuna inanmıyorum. Ben sadece ‘öjeni gündemi’ argümanının ne kadar kusurlu ve büyük olasılıkla bir psi-op olduğuna dikkat çekmek istedim. Vaxx shill’den önce. Ben aşılanmadım, olup olmaman umrumda değil, ama aşılanmama sebebin öjenik nedenlerle milyarlarca insanı öldüreceği içinse, eleştirel düşünmüyorsun. TD kalabalığının oylarını düşürmeden önce. Çinko, NAC, ivermektin, hidroklorokin ve uzun vadeli güvenlik çalışmaları olan elimizdeki her şey gibi alternatiflerden yanayım.

43 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten inanki dikkat çekici, sağolun

2. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 78

3. Karabük dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 190

4. Trabzon dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 300

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 81

6. Zonguldak dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 347

7. Selam herkese web siteniz inanki güzel, teşekkürler

8. İzmir dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , emin – 41

9. Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Slm sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 176

10. Samsun dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Mrb paylaşımın yeminle çok güzel, tebrikler , Hasan – 358

11. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 19-07-2021 11:24:05

13. Siirt merkezden ben hatice. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 02:54:21

14. Kocaeli dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 61

15. selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Sivas dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 362

17. Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 62

18. Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 448

19. Bolu dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam sayfa vallaha billaha iyi, face de paylaştım , – 77

20. Bilecik dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 383

21. Burdur merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 31-07-2021 18:09:01

22. Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 16

23. Siirt merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım 31-07-2021 18:09:03

24. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

25. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

26. Erzurum dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Merhaba sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 137

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 49

28. Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun

29. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Yozgat dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Slm siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , Hasan – 411

31. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-08-2021 16:02:13

32. Sivas merkezden ben memo. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 22-08-2021 16:40:40

33. Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

34. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-08-2021 11:41:31

35. Karaman dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 27

36. Niğde dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 494

37. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 03-09-2021 12:31:31

38. Erzurum dan kimler var. Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. . Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 175

39. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Bu konu : ” Aşı karşıtları, en ölümcül Covid varyantı yayınlandığında bedelini ödeyecek. ” çok güzel. Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 322

Write A Comment