Aşı karşıtlarına karşı değilim (özellikle anti-covid vax insanlarına atıfta bulunarak) ama söyleyeceklerinin çoğuna katılmıyorum. Bununla birlikte, pandeminin onlara sunduğu her fırsatı sistematik olarak istismar ettikleri için dünyadaki hükümetlere karşı geri iten tek kişi oldukları gerçeğine saygı duyuyorum. Covid yaşadığımız dünyayı değiştirmedi, bir zerre bile. Değişen şey, insanlık tarihinde daha önce görülmemiş bir düzeyde, hükümetlerin ele geçirdiği kontrol düzeyidir. Geçmişte bir dünya hükümeti tüm gezegeni istediği zaman kapatmak için ne zaman bir araya geldi? Ben tarihçi değilim ama aklıma bir örnek gelmiyor. Yeni Zelanda hükümetinin TÜM ÜLKEYİ BİR covid vakası için kapatma konusunda haklı olup olmadığı önemli değil, önemli olan bunu yapabilmiş olmaları. Sıfır geri tepme ile. Bu gezegende, yarım beyin hücresine sahip olan, güce aç her psikopatın bu duruma bakıp “Eh, bu kolaydı. Öyle değil miydi?” diye düşünmediğini bir saniyeliğine düşünen var mı? Yeryüzünde “onlar”ın – (“özgür dünyadaki” her bir hükümet anlamına gelir) bu noktadan sonra mümkün olan en geniş ölçüde seferber olmamaları ve her sivil üzerinde maksimum yetki uygulamamaları mümkün değildir. Çünkü uygun şekilde etiketlenmiş “aşı önleyiciler” dışında, kesinlikle hiç kimse bunun olmasını engellemek için bir şey yapmıyor. (Neredeyse) tamamen s*kildik.

27 Comments

1. Bu konu : ” Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 100

2. Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun

3. Bu konu : ” Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 35

4. Afyon dan kimler var. Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 97

5. Zonguldak merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun 20-08-2021 11:19:27

6. Bu konu : ” Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 340

7. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 418

9. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler

10. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, şukuladım 20-08-2021 14:51:49

11. Erzincan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 20-08-2021 15:10:24

12. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 20-08-2021 19:07:56

13. Mersin dan kimler var. Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 378

14. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

15. Aksaray merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-08-2021 23:24:12

16. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. . Merhaba web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 500

17. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 26-08-2021 20:20:38

18. Mersin dan kimler var. Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. . Merhaba sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 38

19. Bu konu : ” Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , – 20

20. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Sinop merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2021 12:45:39

22. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 09-09-2021 03:33:23

23. Adıyaman merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2021 16:47:08

24. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 13-09-2021 21:12:30

25. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Aşı karşıtlarını hor görseniz bile, onların artık son savunma hattı olduklarını anlamalısınız. . Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 299

26. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment