Uyuyamıyorum. Uyuyamıyorum çünkü İngiltere’de ölen kedileri düşünüyorum:
https://www.walesonline.co.uk/news/uk-news/mystery-deadly-cat-disease-sweeping-20933825
Bunun aşılarla ne ilgisi var diye sorabilirsiniz. Eh, “aşı dökülmesinin” gerçekten gerçek olabileceğinin kanıtı.

Aşılı kız kardeşimin pansitopeni hastası bir kedisi var. Bir kişiye COVID-19 bulaştığında da ortaya çıkan bir durum. NAC takviyesi yardımcı olabilir, ancak kız kardeşim benden herhangi bir tavsiye almayı reddetti, çünkü ben ailenin deli delisiyim. Hepsi beni çok hayal kırıklığına uğrattı.

Her neyse, geceleri sadece kız kardeşimin zavallı kedisini düşünerek yatmıyorum. COVID’in vücuda nasıl zarar verdiğini düşünüyorum. Spike proteini, ACE2 reseptörlerine bağlanır. Virüs bu şekilde hücrelere bağlanır ve kendi kopyalarını yapmak için onlara kendi DNA’sını enjekte eder. ACE2 reseptörleri vücudun her yerindedir. Pankreas (COVID dalgaları sırasında diyabet ölümleri arttı) kalp, akciğerler, sindirim sistemi, kan damarlarının astarı. COVID’nin tüm garip semptomları, virüsün bu hücrelere tutunması ve kendilerini kopyalayarak patlatması ile açıklanmaktadır. Oh evet, ayrıca kemik iliğinde COVID hastalarında pansitopeniye neden olan ACE2 reseptörleri var.

Bu düşünceler beni geceleri uyanık tuttu ve bulabildiğim her hippi anti-viral çareyi biriktirdi.

Ama şimdi bir aşı var! Bir kurtarıcı! Bunun dışında, insanların gen terapisinde daha önce hiç kullanılmamış bir kanama noktası var. Bize mRNA’nın (veya bir adenovirüs yoluyla DNA’nın) deltoid kasa nasıl girdiğinin ve kasın sivri uç üretmesine neden olduğunun güzel hikayesini anlatıyorlar. Vücut, dikenin tehlikeli olduğunu belirleyecek ve ona karşı antikorlar oluşturacaktır. Vücudun kas hücrelerine karşı antikor üretmesini engelleyen nedir?

Görünen o ki, pek de fena değil. Kan pıhtısı hikayeleri yayılmaya başladığında, makaleler acı çeken insanların bir şekilde kendi trombositlerine karşı antikor ürettiğinden bahsetmeye devam etti. Yani şimdi sorunlar ikiye katlandı. Birincisi, vücut sivri ucu üreten hücrelere karşı antikor üretiyor VE mRNA/DNA deltoid kasla sınırlı değil.

Eğer mRNA kana geçerse, bam kendi kanına saldırıyorsun ve kan pıhtıları alıyorsun. Kalbe mi? Kalp kası iltihabı. Sinir mi vuruyor? Guillan-Barre.

Keşke kaynağı bulabilseydim, ancak bir çalışma mRNA’nın pankreas, testis, yumurtalıklar ve kemik iliğine sekestre edildiğini buldu. Yani kısırlık masada. Pankreasınız BTFO alıyor ve siz de insülin ALMALISINIZ. Uygun ilaçlarla kontrol edilen ve daha iyi bir diyetle geri döndürülebilen tip II insülin duyarlılığının hiçbiri yok.

Ve tahmin et ne oldu!? İnsanlar aşılanmış kişilere lösemi teşhisi konduğunu ve nispeten hızlı bir şekilde bırakıldığını bildiriyor. Bilirsiniz, kendi KEMİK iliğinizin düzgün çalışmadığı hastalık!? HAYIR! NE MUHTEŞEM BİR TESADÜF!

Her şey çok boktan. Bütün ailem aşı oldu ama aşının ne kadar aşağılık olduğu konusunda her geçen gün daha fazla ortaya çıkıyor.

Ayrıca, CDC web sitesini araştırdım çünkü aşı bu kadar ölümcül olsaydı, ölümleri gizleyemezlerdi. Ve ölümler, “Belirtiler, belirtiler ve anormal klinik ve laboratuvar bulguları, başka yerde sınıflandırılmamış” yazan sütundadır. Aşılamadan önce bu sütundaki ortalama ölümlerin çıkarılması ve kalanların eklenmesi… yaklaşık 32.000 ölüm bırakır.

Yani evet, son ihbarcıların aşıdan 50.000 ölüm olabileceğini söyleyen son haberleri. Tamamen makul.

171 Comments

1. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 26

2. Şanlıurfa dan kimler var. aşı kaygısı . selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 297

3. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. Malatya dan kimler var. aşı kaygısı . Selam herkese sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 400

5. Bartın merkezden ben ziya. Selamlar sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 08:31:57

6. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 13-07-2021 08:32:00

7. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 08:34:40

8. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 13-07-2021 08:35:07

9. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. aşı kaygısı . Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 446

10. Tokat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-07-2021 08:36:59

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 401

12. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, sağolun , Gürbüz – 359

13. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. aşı kaygısı . Selam siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 51

15. Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, sağolun 13-07-2021 08:43:02

16. Eskişehir merkezden ben emin. Merhabalar siten gerçekten mükemmel, şukuladım 13-07-2021 08:43:23

17. Elazığ merkezden ben . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 08:45:18

18. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 433

19. Kilis merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-07-2021 08:50:31

20. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

21. Tokat dan kimler var. aşı kaygısı . selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım , ziya – 19

22. Çanakkale dan kimler var. aşı kaygısı . Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 396

23. Düzce merkezden ben memo. Selam sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 13-07-2021 08:53:48

24. Bayburt merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 13-07-2021 08:56:59

25. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 345

26. Artvin dan kimler var. aşı kaygısı . Merhabalar sayfan gerçekten iyi, şukuladım , ali – 364

27. Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 43

29. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim iyi, teşekkürler , Aylin – 465

30. Karabük dan kimler var. aşı kaygısı . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 14

31. Elazığ dan kimler var. aşı kaygısı . Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, saolun , doruk – 147

32. Slm web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

33. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 13-07-2021 09:05:24

34. Iğdır dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 388

35. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, teşekkürler , Emine – 329

36. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 230

37. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 448

38. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 09:44:40

39. Muğla merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 13-07-2021 09:45:21

40. Bilecik dan kimler var. aşı kaygısı . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , emin – 482

41. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. aşı kaygısı . Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 352

42. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 153

43. Samsun dan kimler var. aşı kaygısı . Selamlar web siten gerçekten çok iyi, sağolun , Hasan – 471

44. Artvin merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, teşekkürler 13-07-2021 09:53:39

45. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, saolun

46. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

47. Kilis dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 326

48. Yozgat merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 10:02:46

49. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 117

50. Manisa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 13-07-2021 10:18:54

51. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-07-2021 10:25:09

52. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 387

53. Osmaniye dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 27

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 156

55. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 238

56. Eskişehir merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, twitter da paylaştım 13-07-2021 10:31:34

57. Ardahan dan kimler var. aşı kaygısı . Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 381

58. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. aşı kaygısı . Merhabalar web siteniz valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 332

59. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler

60. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 446

61. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

62. Kars merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun 13-07-2021 10:38:27

63. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun

64. Muş dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 177

65. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 386

66. Giresun dan kimler var. aşı kaygısı . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , Aylin – 352

67. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler , ahmet – 76

68. İzmir dan kimler var. aşı kaygısı . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 319

69. Karabük merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 10:49:55

70. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

71. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 13-07-2021 10:51:01

72. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

73. Isparta merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 13-07-2021 11:14:19

74. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , banu – 70

75. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

76. Ağrı dan kimler var. aşı kaygısı . Selam sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 13

77. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, face de paylaştım

78. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 477

79. Düzce dan kimler var. aşı kaygısı . Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , – 414

80. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 40

82. Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan valla güzel, tebrikler 13-07-2021 11:23:11

83. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım

84. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, saolun 13-07-2021 11:29:41

85. Merhaba siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

86. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 166

87. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 11:33:50

88. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla iyi, saolun , doruk – 329

89. Artvin dan kimler var. aşı kaygısı . Selamın aleyküm siten cidden iyi, teşekkürler , Emine – 118

90. Balıkesir dan kimler var. aşı kaygısı . Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, saolun , emin – 80

91. Kırıkkale dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 317

92. Kahramanmaraş dan kimler var. aşı kaygısı . Selamlar web siten ciddiyim iyi, sağolun , ziya – 310

93. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun

94. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 343

95. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

96. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

97. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , hatice – 383

98. Bolu dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, şukuladım , mehmet – 51

99. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 11:47:23

100. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 11:48:14

101. Manisa merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sağolun 13-07-2021 11:51:14

102. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

103. Muş dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 88

104. İzmir merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 11:56:24

105. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

106. Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

107. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 124

108. Tunceli dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 266

109. Aydın dan kimler var. aşı kaygısı . Slm siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 84

110. Çanakkale dan kimler var. aşı kaygısı . Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 322

111. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

112. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 300

113. Elazığ dan kimler var. aşı kaygısı . Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 203

114. Afyon merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 12:09:24

115. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 335

116. Diyarbakır merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 12:11:51

117. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

118. Amasya merkezden ben hatice. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 12:12:40

119. Balıkesir dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb siten inan ki güzel, saolun , emin – 159

120. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Slm sayfa cidden mükemmel, tebrikler , Aylin – 18

121. Karabük dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, teşekkürler , Emine – 438

122. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

123. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

124. İzmir merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 13-07-2021 12:18:52

125. Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

126. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım , hatice – 374

127. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

128. Kastamonu merkezden ben hatice. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, sağolun 13-07-2021 12:24:54

129. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 159

130. Mardin merkezden ben ali. Slm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 12:26:56

131. Çorum dan kimler var. aşı kaygısı . selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 55

132. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 21

133. Amasya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-07-2021 12:28:52

134. Siirt dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 7

135. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran edici, sağolun , Hasan – 402

136. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb web siten harbiden iyi, saolun , elif yılmaz – 168

137. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

138. Gümüşhane dan kimler var. aşı kaygısı . Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 319

139. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 345

140. Iğdır dan kimler var. aşı kaygısı . Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 55

141. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 237

142. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. aşı kaygısı . Merhaba siten cidden güzel, saolun , elif yılmaz – 269

143. Çorum dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 66

144. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 301

145. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 03:16:46

146. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 195

147. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

148. Burdur merkezden ben . Mrb sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 20:39:21

149. Bartın dan kimler var. aşı kaygısı . Selamlar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , gaye – 439

150. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 307

151. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 07:02:29

152. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-08-2021 14:51:07

153. Muş dan kimler var. aşı kaygısı . Selamlar siten harbiden hayran edici, saolun , Hasan – 95

154. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

155. Giresun dan kimler var. aşı kaygısı . Selam web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 348

156. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 80

157. Yalova merkezden ben Hasan. Merhabalar siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 31-08-2021 19:21:51

158. Muş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, saolun 01-09-2021 15:26:49

159. Trabzon dan kimler var. aşı kaygısı . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 133

160. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, saolun 03-09-2021 11:21:34

161. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten süper ötesi güzel, saolun 06-09-2021 21:02:36

162. Artvin merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım 09-09-2021 20:49:07

163. Bayburt dan kimler var. aşı kaygısı . Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 208

164. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Selam sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 434

165. Bu konu : ” aşı kaygısı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , gaye – 498

Write A Comment