Bugün NBC’nin gece haberlerinde sahte aşı kimlik kartları için büyük paralar ödeyen insanlarla ilgili hikayeler vardı. Aşılama yapılmaması gereken etkinliklere katılmak veya tesislere erişim sağlamak için kullanılır.

kitleler kendi iradeleri dışında aşı olmaya zorlanacak

gönderen … Lonely_Crouton
[comments]

Author

10 Comments

1. Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, şukuladım

3. Şanlıurfa merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 10-04-2021 18:05:17

4. Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 10-04-2021 18:05:20

5. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 373

6. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-04-2021 15:35:02

7. Sakarya dan kimler var. Aşı kimlik kartları yolda . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , – 191

8. Kayseri merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:03:59

9. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 155

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link