Bugün NBC’nin gece haberlerinde sahte aşı kimlik kartları için büyük paralar ödeyen insanlarla ilgili hikayeler vardı. Aşılama yapılmaması gereken etkinliklere katılmak veya tesislere erişim sağlamak için kullanılır.

kitleler kendi iradeleri dışında aşı olmaya zorlanacak

gönderen … Lonely_Crouton
[comments]

Author

27 Comments

1. Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, şukuladım

3. Şanlıurfa merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 10-04-2021 18:05:17

4. Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 10-04-2021 18:05:20

5. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 373

6. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-04-2021 15:35:02

7. Sakarya dan kimler var. Aşı kimlik kartları yolda . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , – 191

8. Kayseri merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:03:59

9. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 155

10. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 113

12. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım 22-05-2021 16:31:01

13. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 25-05-2021 11:00:49

14. Van dan kimler var. Aşı kimlik kartları yolda . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 187

15. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, saolun

16. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Mersin dan kimler var. Aşı kimlik kartları yolda . Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 96

18. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sağolun , banu – 473

20. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 313

22. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Denizli dan kimler var. Aşı kimlik kartları yolda . selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 293

24. Bu konu : ” Aşı kimlik kartları yolda ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 94

25. Samsun merkezden ben ali. Mrb sayfan harbiden güzel, şukuladım 28-07-2021 07:53:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link