Tüm siyasi geleceğini bu tek, denenmemiş tıbbi ürüne adayan valiler, belediye başkanları ve politikacıların sayısı gerçekten şaşırtıcı. O kadar inandılar ki, alanlar için piyango yaptılar. Sana nakit verdiler, hamburgerler, izin verdiler, herkesi bir kahraman gibi hissettirdiler.

Tüm siyasi kariyerlerini, şimdiye kadarki en iyi şey olan baskıya adadılar. Ve belki de bu aptallardan bazıları kendi saçmalıklarına inandılar. Ama bahse girerim, çoğunluk oyunu politik olarak bir yere varmak için oynamak zorunda olduklarını biliyordu, çünkü herkes yapıyor.

Peki bilgiler, zaten olduğu gibi, aşının ne kadar kötü olduğunu göstermeye başladığında, bu konuda bir şey söyleyecekler mi? Tabii ki değil. Ölümcül ve tehlikeli bir ürünü zorlayan uyuşturucu satıcısı oldular ve şimdi köşeye sıkıştılar.

Ama hatalarını kabul etmek yerine ikiye katlıyorlar. Bunu zorunlu kılmak. Seyahat veya herhangi bir eğlence için gerekli olması. Bunu yapmak zorunda oldukları için yapıyorlar.

Çünkü koyunlar kendilerine yapılanları anlayacak kadar uyanırsa, tüm bunların gazabıyla karşı karşıya kalan politikacılar olacaktır. Bunu ödeyecek olanlar dünyanın Fauci’leri ve Kapıları olacak.

Bu yüzden vaxxed olmayanlar ödemek zorunda. Çünkü yapmazsak, suçlu onlar olacak. Büyük yalan kesinlikle büyük sonuçlar doğurur. Kazanmalarına izin verme.

33 Comments

1. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

2. Adıyaman dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 372

3. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

4. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 15

5. Selamlar sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım

6. Kütahya merkezden ben ali. Slm web siten valla hayran edici, tebrikler 12-08-2021 11:56:28

7. Aydın dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Merhabalar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 312

8. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

9. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Balıkesir dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Slm siteniz cidden mükemmel, şukuladım , memo – 136

11. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 187

12. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

13. Kırıkkale dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Merhabalar siteniz vallaha güzel, teşekkürler , Emine – 471

14. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 420

15. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar web siteniz harbiden iyi, şukuladım 17-08-2021 15:16:51

16. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Trabzon merkezden ben emin. Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun 18-08-2021 20:02:47

18. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 19-08-2021 19:34:49

19. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , – 319

20. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 25-08-2021 04:16:54

21. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

22. Malatya dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, saolun , ali – 441

23. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , ziya – 165

24. Gaziantep dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 8

25. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 475

26. Sivas dan kimler var. Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 177

27. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 136

28. Amasya merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 05:29:48

29. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 450

30. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2021 01:14:18

31. Bu konu : ” Aşı, kısmen tüm siyasi geleceğini tehlikeye atan politikacılardan taviz vermekle ilgili. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha iyi, şukuladım , memo – 464

Write A Comment