Aşı olduktan sonra insanların bu tür sorunlardan şikayet ettiğini duydum. Senin varmi?

Herkes için yan soru: Benim de merak ettiğim şey hamilelik. Bu konudaki değişiklikleri görmek için sınırlı bir zaman oldu, ancak aşıyı erken yaptıran ve daha sonra hamileliği deneyenler olsaydınız, nasıl geçti?

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Emine – 226

2. Bu konu : ” Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 34

3. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. Erzincan dan kimler var. Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? . Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 419

5. Bu konu : ” Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 279

6. Bu konu : ” Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 394

7. Sakarya merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 07-04-2021 09:46:40

8. Kars dan kimler var. Aşı olan erkekler: Aşıyı aldıktan sonra ereksiyonunuzda / boşalma yeteneğinizde herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? . Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 311

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link