Herhangi biriniz aşılanmış kişilerin yakınında zaman geçirdikten sonra adet / döngü değişikliği geçiriyor mu? Özellikle aşı olmadıysanız?

Vax’ı almadım ve vücudum çok sıra dışı davranıyor. Son birkaç gündür kötü bir leke yaşıyorum ve bu benim için tamamen garip, bu miktarlarda asla yalnız kalmadım. Vax’ı ALMADIM. Benim için döngünün ortasında.

Aşı bırakma fikri bana çılgınca geliyor ve geliyor, yine de buradayım, merak ediyorum, lol ….

Author

21 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

2. Ordu dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , emin – 241

3. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2021 21:13:55

4. Eskişehir merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-05-2021 04:06:12

5. Iğdır dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler , gaye – 72

6. Bu konu : ” Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 362

7. Selam web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 22-05-2021 10:56:33

9. Elazığ dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . Selam web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 364

10. Selamın aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, saolun

11. Trabzon merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 14:03:17

12. Uşak dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 214

13. Bu konu : ” Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 403

14. Bu konu : ” Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki iyi, tebrikler , Hasan – 277

15. Yalova dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 267

16. Osmaniye merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 11-07-2021 16:42:18

17. Bu konu : ” Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha iyi, şukuladım , ziya – 27

18. Antalya dan kimler var. Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru . Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 347

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı olan kişilerin yanında olduktan sonra menstrüel değişiklikler hakkında kadınlar için ciddi soru ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 139

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link