Şimdi düşününce, COVID-19 aşısını alan bir hükümet figürü veya milyarderin tek bir görüntüsünü gördüğümü sanmıyorum. Sanırım şırınganın içinde ne olduğunu gerçekten söyleyemeyeceğinizi düşünürsek, sahte de olabilir, ama bana ilginç görünüyor, tüm insanlar bize onu almamızı söylüyor ama onlardan birinin aldığını hiç görmedim. Şimdi benimkini aldığıma pişmanım…

35 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 112

2. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 08:56:23

3. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, tebrikler , memo – 244

4. Ağrı dan kimler var. Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 253

5. Ordu dan kimler var. Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? . Slm sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 176

6. Sakarya merkezden ben ziya. Slm web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 12:17:13

7. Şırnak dan kimler var. Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 488

8. Slm sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Ankara merkezden ben . Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 06-07-2021 16:31:49

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 102

11. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 12-07-2021 10:03:37

12. Çorum merkezden ben ziya. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 13:25:09

13. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 219

14. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 181

15. Erzurum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 24-07-2021 10:16:55

16. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 355

17. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

18. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, sağolun 30-07-2021 23:12:34

19. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 372

20. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım , ali – 155

21. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 6

22. Rize merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-08-2021 04:42:12

23. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 07-08-2021 04:42:14

24. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ahmet – 94

25. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki güzel, sağolun , ali – 296

26. Osmaniye merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 26-08-2021 05:28:27

27. Bu konu : ” Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 226

28. Adana merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 15:27:38

29. elif yılmaz Reply

Selamlar siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. Manisa dan kimler var. Aşı olan “önemli” birinin görüntülerini gören var mı? . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 162

31. Bilecik merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-09-2021 23:02:01

Write A Comment