…. ve çocuklarınızın çocuklarına da iyi şanslar.

Bu aşının ne olduğunu bilmiyorsunuz, bilseydiniz almazdınız. Bu yüzden Masonluk localarındaki tüm insanlar aşılanmamıştır ve yaptırmayı düşünmemektedirler.
Bill Gates bile aşılı değil. Biden aşılanmıyor, Hilary ve Clinton’lar ve aileleri ve akrabaları aşılanmıyor… Bu insanların hiçbiri ‘Biliyorlar’ diye aşı olmayacak.
Bir dünya lideri, yüksek rütbeli bir memur veya bir ünlünün bir gazetenin ön sayfasında vurulduğunu görürseniz, bu sadece bir vitamin iğnesidir.

Görüyorsunuz, kimse Aşının ne olduğunu bilmiyor…. Biz covid-19’un ne olduğunu biliyoruz, evet…. SARS tipi bir virüs, insanlar bunu biliyor, siz biliyorsunuz, bilim adamları bunu biliyor.
Ama biz Aşının ne olduğunu bilmiyoruz, kimse bilmiyor, siz bilmiyorsunuz, bilim adamları bile bilmiyor, hala çözmeye çalışıyorlar…

Ve bu pandemi sonrası aşılama süreci o kadar hızlı ve aceleye getirildi ki bilim adamları aşının ne olduğunu anladıklarında çok geç olacak.

Kendinizi yıllarca, onlarca yıl boyunca sürekli “Güncelleme” aşılarına hazırlayın, tabii ki yalnızca atışınız varsa veya yakın gelecekte yapmayı planlıyorsanız.

Vahiy 19:20: Ve canavar ve onunla birlikte kendisinden önce mucizeler yaratan sahte peygamber, canavarın işaretini almış olanları ve onun suretine tapanları aldattı. Her ikisi de kükürtle yanan bir ateş gölüne canlı canlı atıldı.

54 Comments

1. Siirt dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Merhabalar web siteniz harbiden güzel, şukuladım , Aylin – 168

2. Elazığ dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Mrb web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 455

3. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, tebrikler 11-07-2021 22:52:26

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 497

5. Tekirdağ dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Merhabalar sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım , – 20

6. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 431

7. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 23:04:02

8. Yozgat merkezden ben hatice. Slm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 23:04:50

9. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Slm sayfa vallaha iyi, şukuladım , gaye – 29

10. Erzurum merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 23:18:38

11. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 345

13. Elazığ merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 23:21:51

14. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Manisa dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 400

16. Eskişehir merkezden ben . Merhaba siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 23:22:55

17. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

18. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 23:24:05

19. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, face de paylaştım

20. Bolu dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 342

21. Karabük merkezden ben emin. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 23:37:53

22. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 2

23. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 472

24. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 210

25. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , – 365

26. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 482

27. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, saolun , Emine – 475

28. Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 11-07-2021 23:41:31

29. Burdur dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 438

30. Adıyaman dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 230

31. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba web siten harbiden mükemmel, şukuladım 12-07-2021 01:41:54

32. Kastamonu dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , ziya – 311

33. Yalova dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Selam paylaşımınız cidden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 232

34. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım

35. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

36. Burdur merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 16-07-2021 03:18:57

37. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

38. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , ahmet – 119

39. Selamlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

40. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 420

41. Gümüşhane merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-07-2021 10:14:22

42. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 279

43. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

44. Burdur dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . Mrb sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 84

45. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım 03-08-2021 15:59:29

46. Hakkari dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , ahmet – 149

47. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 211

48. Ordu dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Aylin – 422

49. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , emin – 182

50. Afyon dan kimler var. Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… . selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, sağolun , hatice – 472

51. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım

52. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım

53. Bu konu : ” Aşı olanlar için sadece şunu söylemek istiyorum: Size ve çocuklarınıza iyi şanslar… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 67

Write A Comment