Bu yüzden, Reddit’te düzenli olarak gönderi paylaşmıyorum ama gerçekten başka birinin benzer deneyimleri olduğunu bilmeye ihtiyacım vardı.

Ben kendim aşı değilim. Normalde ne söyleyeceklerini/yapacaklarını karakter davranışına göre değerlendirecek kadar iyi tanıdığım insanlar aşı olduktan sonra tuhaf davranıyorlar. Örneğin, çok sessiz olduğunu ve ASLA kimseye bir şey zorlamayacağını bildiğim birkaç kişi (benim bedenim benim seçimim insan türleri) gerçekten bu boku dışarı atıyor ve aşı olma konusunda neredeyse iğrenç bir şekilde yüksek sesle konuşuyorlar. Hatta aşı olan yakın arkadaşlar/aile ile davranışlarında değişiklik fark ettiğim noktaya kadar. Neredeyse aşı olduktan sonra bazı konulara bakış açıları değişiyor. Fazla düşünen bir deli olan sadece ben miyim yoksa başka biri bunu deneyimledi mi emin değilim. Biraz geri bildirim almayı umuyoruz!

29 Comments

1. Muş merkezden ben emin. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler 23-08-2021 07:02:33

2. Sivas merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 23-08-2021 07:18:39

3. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 23-08-2021 07:39:09

4. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Selam siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , banu – 484

5. Kırıkkale dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler , emin – 478

6. Merhabalar siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

7. Yalova dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun , emin – 407

8. Van merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 15:26:53

9. Konya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-08-2021 07:59:37

10. Burdur dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 296

11. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 432

12. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 394

13. Bitlis dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım , – 326

14. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 120

15. Bayburt dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 429

16. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Emine – 414

17. Hakkari dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Slm paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , memo – 350

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Kocaeli dan kimler var. Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! . Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 231

20. Aydın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım 14-09-2021 18:40:44

21. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden hayran edici, saolun , Aylin – 219

22. Mersin merkezden ben memo. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-09-2021 14:39:37

23. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Selam sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 284

24. Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-09-2021 05:10:10

26. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 293

27. Bu konu : ” Aşı olduktan sonra karaktersiz davranan insanlar?!?! ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 490

Write A Comment