Buna karşıydım ama hala johnson ve johnson aşılarını aldım, bu yüzden aileme covid yaymasın. 43 yaşındayım sağlıklı atletikim ve bir hafta önce aşı oldum ve 3 gündür ateşim vardı ve şimdi kalp mırıltısı ve dün gece göğüste ve sol kolda aşırı ağrı tamamen uyuştu. Bugün göğüste ağrı yok ama sol kol hala biraz uyuşmuş. Bu semptomları başka herhangi biri var mı?

gönderen … happycbdwater
[comments]

Author

22 Comments

1. Hatay merkezden ben . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, saolun 14-04-2021 01:24:53

2. Giresun dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 315

3. Yalova dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Merhabalar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 419

4. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 153

5. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 421

6. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 298

7. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 116

8. Eskişehir dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 316

9. Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

10. Denizli merkezden ben ali. Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 07:17:47

11. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 04-06-2021 10:27:27

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım

13. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım

15. Tunceli dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 247

16. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , ali – 360

17. Kocaeli dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 434

18. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 70

19. Rize dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 185

20. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-07-2021 05:15:36

21. Aydın merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 24-07-2021 02:56:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link