Buna karşıydım ama hala johnson ve johnson aşılarını aldım, bu yüzden aileme covid yaymasın. 43 yaşındayım sağlıklı atletikim ve bir hafta önce aşı oldum ve 3 gündür ateşim vardı ve şimdi kalp mırıltısı ve dün gece göğüste ve sol kolda aşırı ağrı tamamen uyuştu. Bugün göğüste ağrı yok ama sol kol hala biraz uyuşmuş. Bu semptomları başka herhangi biri var mı?

gönderen … happycbdwater
[comments]

Author

6 Comments

1. Hatay merkezden ben . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, saolun 14-04-2021 01:24:53

2. Giresun dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 315

3. Yalova dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Merhabalar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 419

4. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 153

5. Bu konu : ” Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 421

6. Bayburt dan kimler var. Aşı oldum ve şimdi kalp mırıldanıyor ve sol kolum uyuşuyor . Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link