Ben sadece buradaki eğrinin önünde kalmaya çalışıyorum. Hepimiz haklarımızın ayaklar altına alınacağını ve hemen hemen her şeyi yapmak için aşı yaptırmanın zorunlu olacağını biliyoruz.

Aşı kliniğinde çalışan ve onu çöpe enjekte eden veya aşı belgelerini taklit eden bir hemşire bulma şansı nedir? Yazdırılabilir bir CDC kartı olan mevcut dokümantasyon kolaylıkla sahte olabilir, ancak geleceğin iyi koyunları ve kötüleri takip etmek için daha sağlam bir veritabanı getireceğini görüyorum.

33 Comments

1. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Selamlar sayfan yeminle çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 7

2. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , ziya – 195

3. Batman dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 342

4. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, teşekkürler 21-04-2021 12:45:34

5. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 493

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler

7. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 410

8. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:18:32

9. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-05-2021 02:30:00

10. Osmaniye dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 387

11. Kocaeli dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 101

12. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 238

13. Mardin dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Slm sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 161

14. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 37

15. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 09-06-2021 18:22:52

17. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ali – 125

18. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, şukuladım , Hasan – 389

19. Muğla dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 293

20. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

21. Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler 23-06-2021 01:03:58

22. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb sayfa valla hayran edici, saolun 23-06-2021 07:47:06

23. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 282

24. Erzincan dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, saolun , Aylin – 86

25. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 36

26. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, teşekkürler 28-06-2021 19:10:17

27. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 307

28. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 250

29. Burdur merkezden ben emin. Slm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 21-07-2021 03:48:25

30. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-07-2021 02:34:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link