Ben sadece buradaki eğrinin önünde kalmaya çalışıyorum. Hepimiz haklarımızın ayaklar altına alınacağını ve hemen hemen her şeyi yapmak için aşı yaptırmanın zorunlu olacağını biliyoruz.

Aşı kliniğinde çalışan ve onu çöpe enjekte eden veya aşı belgelerini taklit eden bir hemşire bulma şansı nedir? Yazdırılabilir bir CDC kartı olan mevcut dokümantasyon kolaylıkla sahte olabilir, ancak geleceğin iyi koyunları ve kötüleri takip etmek için daha sağlam bir veritabanı getireceğini görüyorum.

11 Comments

1. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Selamlar sayfan yeminle çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 7

2. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , ziya – 195

3. Batman dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 342

4. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, teşekkürler 21-04-2021 12:45:34

5. Bu konu : ” Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 493

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler

7. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 410

8. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:18:32

9. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-05-2021 02:30:00

10. Osmaniye dan kimler var. Aşı olmadan aşıyı nasıl yaptırırım? . Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 387

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link