Aşı olmadığınız sürece alışveriş yapamaz, yemek yiyemez veya çalışamazsınız

Web’deki sosyal baskının maskeler kadar değersiz bir şey için kötü olduğunu düşünüyorsanız, beyin yıkama sinyalini gönderene kadar bekleyin. alarmlar devreye girecek. cihazlar yanar. bunu anlamadığınız her yeri herkes bilecek. ailen cezalandırılacak ve tutuklanacak. Sokakta seni döverler ve öldürecekler. ve reddit bunu hak ettiğinizi söyleyerek ölümünüze tezahürat yapacak.

… va99 tarafından gönderildi
[comments]

“Aşı olmadığınız sürece alışveriş yapamaz, yemek yiyemez veya çalışamazsınız” üzerine 13 yorum

1. Karabük merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 12:09:06

2. Yalova merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun 05-09-2020 14:36:54

3. Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2020 03:42:25

4. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 11-09-2020 14:28:15

5. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 10:03:47

6. Bu konu : ” Aşı olmadığınız sürece alışveriş yapamaz, yemek yiyemez veya çalışamazsınız ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 397

Yorum yapın