Ne yapacağız, peki aşı olmayan ve aşı olmayı planlamayan bizler. Bu yolun sonu mu? Eğer maske takmak beni aşı olmaktan muaf tutacaksa, o zaman maske takacağım ama sadece iç mekanlarda ve mağazalarda. Umarım aşı olmayanlarımız için dış mekan maskelerini zorlamazlar.
Şimdi bu konuda biraz stresliyim. Birisi bunun nasıl mantıklı olduğunu açıklayabilir mi? Bize ya da bilim bize aşıların sizi tam olarak korumadığını ve yine de enfekte olabileceğinizi ve başkalarına bulaştırabileceğinizi söylemediler mi? Ben anlamadım Burada neler oluyor. Bu çılgınca.

Author

26 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , – 153

2. Tekirdağ dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 166

3. Çankırı dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . Merhaba sayfa vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 310

4. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa inan ki çok iyi, saolun 14-05-2021 15:07:24

5. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , memo – 141

6. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler 25-05-2021 04:43:21

7. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 63

8. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 27-05-2021 12:25:44

9. Konya dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . Merhaba paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 116

10. Sakarya merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-06-2021 06:20:06

11. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-06-2021 10:03:34

12. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , emin – 259

13. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 435

14. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler

15. Gümüşhane dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 100

16. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 197

17. Siirt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-06-2021 12:15:33

18. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , – 150

19. Zonguldak dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 255

20. Selamlar paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

21. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? . Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 157

22. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun , emin – 119

23. Isparta merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 19:31:53

24. Selamlar sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Aşı olmamış ve aşıyı yaptırmayı planlamayan bizler, plan ya da gidişat nedir? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , gaye – 105

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link