Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan.

Beni buradan dinleyin. Son birkaç yılda insanların otoriteye ve MSM’ye olan güveni ciddi şekilde kötüleşti ve “komplo” teorisi sahnesine rekor sayıda insan katıldı. İnsanların otoriteye olan güvenini yeniden kazanması ve komploları hiçe sayması için daha iyi bir yol var mı?

Kolay, düşük ölüm oranına sahip zayıf bir virüs yayarsınız. Daha sonra farklı bir virüs için bir aşı serbest bırakırsınız (bu yüzden aşıyı bu kadar hızlı yapabildiler, zaten mevcuttu). “Komplo” içine giren ve “otoriteyi” sevmeyenler bu aşıyı almayacak, ancak itaat eden kişiler alacaktır.

Sonra daha güçlü bir virüs salacaklar ama hala Covid-19 gibi davranacaklar. Aşı yaptırmayanlar ölecek ya da aşırı derecede hastalanacaklar, aşılananlar ise “Ben sana söylemiştim” diyerek kendini beğenmiş hissedecekler.

Hükümetler daha sonra işaret edecek ve “Bakın! Aşılar işe yarıyor ve bize ve bilimimize güvenmelisiniz ”. Bu, çoğu insanın otoriteyi ve MSM’yi tekrar sorgulamayı bırakmasına neden olacaktır.

İşte tam da bu yüzden Covid, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren 5G gibi rastgele komplolarla doluydu, aşıyı sorgulayanları deliye benzetmek için.

… PurestVideos tarafından gönderildi
[comments]

“Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan.” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 13

2. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 152

3. Bursa merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 21-11-2020 06:13:32

4. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 20:55:56

5. Kütahya dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 477

6. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 14:05:12

7. Ağrı dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 436

8. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , Hasan – 328

9. Şırnak dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Slm web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 291

10. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , gaye – 317

11. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 327

12. Van dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 331

13. Denizli merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:38:22

14. Bayburt dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 48

15. Ardahan dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 434

16. Edirne dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 438

17. Trabzon dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, sağolun , Hasan – 289

18. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler 01-02-2021 13:51:43

19. Bu konu : ” Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 127

20. İstanbul dan kimler var. Aşı OLMAYAN herkes ÖLDÜRÜLECEKTİR. Bu, otoriteye tekrar güvenmemizi ve Komploları gözden düşürmemizi sağlayacak bir plan. . Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 322

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link