Yani tahmin edilen nüfusun 3 / 4’ü, aşı olsun veya olmasın önümüzdeki birkaç yıl içinde ölecek. Peki geri kalanımıza ne olacak, 1/4 sola? ne yapacaklar? köle olmak? yoksa tarih yeniden mi yazılacak?

bunun arkasındaki düşüncenizi duymak isterim!

Author

39 Comments

1. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

2. Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Aydın dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , doruk – 124

4. Kırıkkale dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 271

5. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 354

6. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 16:18:46

7. Konya merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-04-2021 17:10:11

8. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 17

9. Ardahan dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selam sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 29

10. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:09:57

11. Hakkari dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 317

12. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 338

13. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

14. Bingöl dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 319

15. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 177

16. Kocaeli dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selam web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım , – 353

17. Giresun dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler , emin – 210

18. Diyarbakır dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 450

19. Malatya merkezden ben banu. Selamlar siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-05-2021 19:09:00

20. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , – 18

21. Erzincan dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Emine – 15

22. Muş merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz cidden güzel, saolun 11-06-2021 08:16:03

23. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

24. Adana dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 117

25. Antalya dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 359

26. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , banu – 484

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 86

28. Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Trabzon merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 17-06-2021 10:28:18

30. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

31. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:43:58

33. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2021 17:44:31

34. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

35. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

36. Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

37. Osmaniye merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-07-2021 18:33:15

38. Kilis dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selamlar web siten gerçekten mükemmel, saolun , Emine – 232

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link