Yani tahmin edilen nüfusun 3 / 4’ü, aşı olsun veya olmasın önümüzdeki birkaç yıl içinde ölecek. Peki geri kalanımıza ne olacak, 1/4 sola? ne yapacaklar? köle olmak? yoksa tarih yeniden mi yazılacak?

bunun arkasındaki düşüncenizi duymak isterim!

Author

15 Comments

1. Aydın dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , doruk – 124

2. Kırıkkale dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 271

3. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 354

4. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 16:18:46

5. Konya merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-04-2021 17:10:11

6. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 17

7. Ardahan dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Selam sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 29

8. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:09:57

9. Hakkari dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 317

10. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 338

11. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

12. Bingöl dan kimler var. aşı ölümlerinden sonra . Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 319

13. Bu konu : ” aşı ölümlerinden sonra ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link