Aşıyı almadan önce tıbbi geçmişle ilgili gerekli olan soruların bir listesini gördüğümü hatırladığımı sanıyordum. CDC’nin bunu yayınladığını buldum: Anket Bilim adamlarının, geçmişte kan pıhtılaşması veya kanama bozukluğu olan kişilerin aşı alamayacaklarını söylediklerini okuduğumu hatırlıyorum. benim durumum, geçmişte kan pıhtılaşması ve kanama bozukluğu olan insanlara öncelik verdi. kafam çok karıştı. ilk olarak, ona sahip olmamıza izin verilmiyor. şimdi, acele etmemiz ve elimizden geldiğince çabuk almamız mı söylendi? ve anketten yeni çıkmışlar mı? Burada bir şey kaçırıp kaçırmadığımı gerçekten merak ediyorum?

Author

8 Comments

1. Erzincan dan kimler var. aşı ön koşulları . Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 196

2. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-03-2021 10:49:23

3. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 18-03-2021 07:19:20

4. Sinop merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 25-03-2021 18:19:50

5. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 47

8. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link