Aşıyı almadan önce tıbbi geçmişle ilgili gerekli olan soruların bir listesini gördüğümü hatırladığımı sanıyordum. CDC’nin bunu yayınladığını buldum: Anket Bilim adamlarının, geçmişte kan pıhtılaşması veya kanama bozukluğu olan kişilerin aşı alamayacaklarını söylediklerini okuduğumu hatırlıyorum. benim durumum, geçmişte kan pıhtılaşması ve kanama bozukluğu olan insanlara öncelik verdi. kafam çok karıştı. ilk olarak, ona sahip olmamıza izin verilmiyor. şimdi, acele etmemiz ve elimizden geldiğince çabuk almamız mı söylendi? ve anketten yeni çıkmışlar mı? Burada bir şey kaçırıp kaçırmadığımı gerçekten merak ediyorum?

Author

28 Comments

1. Erzincan dan kimler var. aşı ön koşulları . Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 196

2. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-03-2021 10:49:23

3. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 18-03-2021 07:19:20

4. Sinop merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 25-03-2021 18:19:50

5. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 47

8. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 316

9. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler , – 172

11. Bolu merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, şukuladım 04-05-2021 02:45:37

12. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

13. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 50

14. Mersin dan kimler var. aşı ön koşulları . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, saolun , hatice – 138

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 332

16. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 19-05-2021 10:40:06

17. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 19-05-2021 13:48:37

18. Konya dan kimler var. aşı ön koşulları . selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 279

19. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Merhabalar web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 381

20. Bartın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler 09-06-2021 13:35:38

21. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım 22-06-2021 15:41:12

23. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 3

24. Erzurum dan kimler var. aşı ön koşulları . Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 4

25. Kilis merkezden ben . Selamlar web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 12:16:31

26. Bu konu : ” aşı ön koşulları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 304

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link