Elit, çelişkili yalanlardan dolayı kendilerini bir kraker haline getirdiler.

Bir yandan, bize aşının normale dönebileceğiniz anlamına gelmediğini söylemek istiyorlar, bu yüzden bundan kurtulmak için kesin olarak bilmediklerini iddia ediyorlar, henüz enfeksiyon kapıp sonra yayılmanızı engelleyip engellemediğini iddia ediyorlar. virüs.

Tamam mı.

Ama şimdi herkesin herhangi bir etkinliğe ve hatta bir bara girmek için aşı kanıtı olmasını istiyorlar. Neden? İletimi engellemiyorsa ne anlamı var? Aşı pasaportlarıyla dolu bir stadyum, potansiyel olarak büyük bir süper yayıcıdır!

Kendilerini burada bir kargaşaya yakaladılar. Kilidi mi bırakacaklar yoksa pasaportu mu bırakacaklar?

Author

14 Comments

1. Bursa dan kimler var. Aşı Pasaport Çelişkisi . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 322

2. Nevşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 30-03-2021 18:31:45

3. İstanbul merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-03-2021 18:40:36

4. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun 30-03-2021 18:59:39

5. Adana merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-03-2021 20:40:46

6. Bu konu : ” Aşı Pasaport Çelişkisi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 374

7. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım

8. Malatya dan kimler var. Aşı Pasaport Çelişkisi . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 12

9. Bu konu : ” Aşı Pasaport Çelişkisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 451

10. Şırnak merkezden ben memo. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-04-2021 20:14:12

11. Adana merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inanki hayran edici, saolun 06-04-2021 08:04:59

12. Yozgat dan kimler var. Aşı Pasaport Çelişkisi . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 317

13. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm web siten harbiden güzel, saolun 17-04-2021 22:12:55

14. Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link