Aşı pasaportları, çılgın “kaçıkların” ortaya attığı bir komplodur. Haber böyle ifade eder. İnanma, aptalca.

Şimdi tek duyduğumuz aşı pasaportları ve ne kadar harika olacağı. Çılgın cevizler haklıymış gibi görünüyor.

Şimdi “çılgın komplo teorisyenlerinin” sözünü ettikleri bir sonraki şey ne olacak?

Ayrıca, yukarı baktığınızda “dünyanın en güçlü doktoru kimdir?” Bill Gates ortaya çıkıyor. En azından benim için. Tıp derecesi nedir?

Author

29 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

2. Tokat dan kimler var. Aşı pasaportları . Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 409

3. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 384

4. Bursa dan kimler var. Aşı pasaportları . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 52

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 219

6. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun

7. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 285

8. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Eskişehir dan kimler var. Aşı pasaportları . Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım , – 350

10. Bolu merkezden ben Hasan. Selamlar siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 22-04-2021 15:08:44

11. Bayburt dan kimler var. Aşı pasaportları . Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 476

12. Yalova merkezden ben . Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-04-2021 08:17:31

13. Mersin dan kimler var. Aşı pasaportları . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 409

14. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 422

15. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Gürbüz Reply

Slm sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. Hatay dan kimler var. Aşı pasaportları . Slm sayfanız inan ki iyi, tebrikler , Hasan – 53

18. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , hatice – 433

19. Kırıkkale dan kimler var. Aşı pasaportları . Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , doruk – 435

20. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 15:42:03

22. Eskişehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım 24-06-2021 13:24:03

23. Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 434

25. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , Gürbüz – 387

26. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 390

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link