Aşı pasaportları, çılgın “kaçıkların” ortaya attığı bir komplodur. Haber böyle ifade eder. İnanma, aptalca.

Şimdi tek duyduğumuz aşı pasaportları ve ne kadar harika olacağı. Çılgın cevizler haklıymış gibi görünüyor.

Şimdi “çılgın komplo teorisyenlerinin” sözünü ettikleri bir sonraki şey ne olacak?

Ayrıca, yukarı baktığınızda “dünyanın en güçlü doktoru kimdir?” Bill Gates ortaya çıkıyor. En azından benim için. Tıp derecesi nedir?

Author

8 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

2. Tokat dan kimler var. Aşı pasaportları . Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 409

3. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 384

4. Bursa dan kimler var. Aşı pasaportları . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 52

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 219

6. Bu konu : ” Aşı pasaportları ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 285

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link