Birleşik Krallık’ta aşı pasaportlarının yurt dışına seyahat etme veya bir işyerine girme izni verme aracı olarak kullanılmasıyla ilgili güncel tartışmalarla.

Bu aşıya sahip olmak başkalarını nasıl koruyor? Elbette, aşı olan ve dolayısıyla kendilerini daha fazla koruyan kişi için daha fazla bir bağışıklık takviyesidir, daha fazlası değil mi?

Aşının virüsü yok etmediğini ve konakçıların yine de covid-19’a yakalanacağını ve bulaşabilir kalacağını anlıyorum.

Döngünün dışında mıyım veya bir şeyi mi kaçırıyorum?

Author

33 Comments

1. Malatya dan kimler var. aşı pasaportları . Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 156

2. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 379

3. Düzce dan kimler var. aşı pasaportları . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler , – 25

4. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 19-07-2021 00:19:50

6. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 219

7. Sinop dan kimler var. aşı pasaportları . Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 308

8. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Ankara merkezden ben banu. Selam web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım 27-07-2021 00:57:13

10. Siirt merkezden ben gaye. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 30-07-2021 02:37:23

11. Van dan kimler var. aşı pasaportları . Selam web sitesi inanki çok iyi, sağolun , emin – 147

12. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, şukuladım , emin – 234

13. İstanbul merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-07-2021 20:02:07

14. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 432

15. Eskişehir dan kimler var. aşı pasaportları . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 246

16. Isparta dan kimler var. aşı pasaportları . Selam paylaşım inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 254

17. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 08-08-2021 10:54:55

18. Bursa merkezden ben ali. Slm sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 15:16:52

19. Eskişehir dan kimler var. aşı pasaportları . Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 360

20. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

21. Batman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:21:18

22. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 120

23. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 15:28:56

24. Denizli merkezden ben Emine. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-09-2021 17:31:17

25. Tokat dan kimler var. aşı pasaportları . Selamlar siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler , memo – 473

26. Kırıkkale dan kimler var. aşı pasaportları . Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 491

27. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 301

28. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-09-2021 06:45:30

29. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 177

31. Bu konu : ” aşı pasaportları ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 290

32. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler

Write A Comment