Hükümetlerin şu anda birincil hedefi, herkesin aşı olması için baskısını artırmak. Orijinal yöntemleri propaganda seli idi.
Yavaş yavaş aşı pasaportlarını getirerek artık ekonomik baskılara geçiyorlar, yani bu restoranlarda, bu tiyatrolarda, bu dükkanlarda, uçuşlarda yemek yiyemiyorlar, hatta bazı süpermarketleri şu anda yasaklı görüyorlar. Yani muhaliflere mal ve hizmetleri reddediyorlar.
Sorum şu ki, bu mal ve hizmetlerin tüm sağlayıcılarını da olumsuz etkilemeyecekler mi? bazıları pasaport yasalarını isteksizce uygulayabilir ve birçoğu pasaport yasalarını uygulamaktan memnuniyet duyacaktır. Eski müşterilerinin büyük bir kısmından daha fazla gelir yok. Hâlâ hükümetin yanında olan birçok işletme sahibi ve çalışanının mali güvenliğini yemeye devam edecekler… Mart 2020’de eğriyi düzleştirmek için iki haftadan bu yana karantina bölgelerindeki yerel işletmeler için ne kadar kötü olduğunun ötesinde. New York City’deki ayrılmış sinema, Ohio’da aşısız bir kişiden işini kaybetmeyecek ama her yerde aşı konusunda tereddütlü insanlar var ve birçok eyalette birçok ilçede çoğunluktalar.

23 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . Selamlar siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 282

2. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, saolun

4. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

5. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 134

7. Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , – 259

9. Uşak dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 321

10. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 225

11. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım , gaye – 499

12. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 266

13. Rize dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . selamun aleyküm web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 35

14. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. Selam web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 490

15. Manisa merkezden ben banu. Merhabalar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 16-09-2021 10:19:22

16. Tunceli dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 353

17. Kırıkkale dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 242

18. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 416

19. Eskişehir dan kimler var. Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? . Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 143

20. Bu konu : ” Aşı pasaportları birçokları için hayatı daha da zorlaştıracak, ancak aynı zamanda geliri de azaltmayacak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , hatice – 212

21. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment