Her bilim kurgu distopisinde hükümetin aslında kötü bir şirket olduğunu hepimiz biliyoruz. Şirketler zaten hükümetimizi etkin bir şekilde yönetiyorlar. Şimdi hükümetler kenara çekiliyor ve aşı sertifikalarımızı, sadece konser salonunu, işvereninizi, bakkalı vb. Görmeyi talep edenlerin kendileri olmayacağını iddia ediyorlar. Ve hükümet, sanki onu durduracak gücü yokmuş gibi hareket edecek. Kurumsal yönetim için büyük bir açılış partisi.

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 93

2. Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. Selam web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 438

3. Osmaniye dan kimler var. Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek . Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , ahmet – 493

4. Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 479

5. Trabzon dan kimler var. Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek . Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 233

6. Gaziantep dan kimler var. Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek . Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 41

7. Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 410

8. Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-05-2021 02:53:42

10. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Niğde merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 03-06-2021 13:12:08

12. Selam web siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Erzincan merkezden ben gaye. Slm paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun 10-06-2021 00:34:26

14. Mersin merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler 17-06-2021 22:44:35

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 105

16. Burdur merkezden ben gaye. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 10:39:40

17. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek . selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 69

18. Bu konu : ” Aşı Pasaportları şirket yönetimi getirecek ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 84

19. Düzce merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:25:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link