HIPPA ile ne alakası var?

HIPPA, tıbbi kayıtlarınızın kişisel bilgileriniz olduğunu ve doktorunuzun / sigortanızın sizin izniniz olmadan bilgilerinizi kimseye veremeyeceğini söylüyor. Bilgilerinizi isteyen bir şirket hakkında hiçbir şey söylemez.

Gerçek argüman, sağlık temelli ayrımcılık olacaktır. Bir şirket yapabilir Sor sağlık geçmişiniz hakkında, ancak cevabınıza dayanarak hizmeti reddedip reddedemeyecekleri konusunda adil bir soru / dava.

Author

14 Comments

1. Afyon merkezden ben Aylin. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-03-2021 17:01:04

2. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 425

4. Iğdır dan kimler var. “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. . Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 33

5. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 200

6. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

8. Niğde dan kimler var. “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 350

9. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-04-2021 08:06:43

10. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 335

11. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, şukuladım , mehmet – 136

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link