HIPPA ile ne alakası var?

HIPPA, tıbbi kayıtlarınızın kişisel bilgileriniz olduğunu ve doktorunuzun / sigortanızın sizin izniniz olmadan bilgilerinizi kimseye veremeyeceğini söylüyor. Bilgilerinizi isteyen bir şirket hakkında hiçbir şey söylemez.

Gerçek argüman, sağlık temelli ayrımcılık olacaktır. Bir şirket yapabilir Sor sağlık geçmişiniz hakkında, ancak cevabınıza dayanarak hizmeti reddedip reddedemeyecekleri konusunda adil bir soru / dava.

Author

33 Comments

1. Afyon merkezden ben Aylin. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-03-2021 17:01:04

2. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 425

4. Iğdır dan kimler var. “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. . Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 33

5. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 200

6. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

8. Niğde dan kimler var. “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 350

9. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-04-2021 08:06:43

10. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 335

12. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, şukuladım , mehmet – 136

14. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 273

15. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 154

16. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 26-04-2021 20:35:30

18. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 75

19. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , gaye – 216

20. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 131

22. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 316

23. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 01-06-2021 01:35:21

24. Malatya dan kimler var. “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 40

25. Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , memo – 130

26. Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Giresun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 15-07-2021 12:14:59

28. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, face de paylaştım 17-07-2021 15:09:04

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Aşı pasaportlarına” dayalı stopaj hizmetleri ayrımcılıktır. Tıbbi apartheid. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link