pasaport Bu, sonun başlangıcıdır ve bu, hayal gücünün herhangi bir uzantısıyla yeni bir haber olmasa da, bu herkesi korkutmalıdır. Dikkatini çeken herkes, uzun zamandır hedefin bu olduğunu bilir. Yaklaşan nesnelerin interneti ve 7/24 kesintisiz korku kampanyasıyla, bunun buraya gelmesi sadece bir zaman meselesiydi. Herkeste olduğu gibi, covid’den önce yaşam olduğunu hatırlamamız gerekiyor. Milyonlarca yıllık evrimin ürünüyüz, vücudumuz binlerce hastalıkla savaşmak için kendi Bağışıklık sistemlerini mükemmelleştirmiştir. Bu tiranlıktır, bu küresel ölçekte aşırılıktır. Ve bunun ortadan kalkması için gereken tek şey, yeterince insanın hayır demesi. Bunun kuyruğunda, hepimizin işlerinde birçok planları var. Bu yeni normal, çünkü buna izin veriyoruz.

Author

9 Comments

1. Amasya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-04-2021 07:07:56

2. Eskişehir dan kimler var. Aşı pasaportu . Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 74

3. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 424

4. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı pasaportu . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 389

5. Karaman merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 08-04-2021 12:12:00

6. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 108

7. Balıkesir dan kimler var. Aşı pasaportu . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 171

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link