pasaport Bu, sonun başlangıcıdır ve bu, hayal gücünün herhangi bir uzantısıyla yeni bir haber olmasa da, bu herkesi korkutmalıdır. Dikkatini çeken herkes, uzun zamandır hedefin bu olduğunu bilir. Yaklaşan nesnelerin interneti ve 7/24 kesintisiz korku kampanyasıyla, bunun buraya gelmesi sadece bir zaman meselesiydi. Herkeste olduğu gibi, covid’den önce yaşam olduğunu hatırlamamız gerekiyor. Milyonlarca yıllık evrimin ürünüyüz, vücudumuz binlerce hastalıkla savaşmak için kendi Bağışıklık sistemlerini mükemmelleştirmiştir. Bu tiranlıktır, bu küresel ölçekte aşırılıktır. Ve bunun ortadan kalkması için gereken tek şey, yeterince insanın hayır demesi. Bunun kuyruğunda, hepimizin işlerinde birçok planları var. Bu yeni normal, çünkü buna izin veriyoruz.

Author

30 Comments

1. Amasya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-04-2021 07:07:56

2. Eskişehir dan kimler var. Aşı pasaportu . Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 74

3. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 424

4. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı pasaportu . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 389

5. Karaman merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 08-04-2021 12:12:00

6. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 108

7. Balıkesir dan kimler var. Aşı pasaportu . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 171

8. Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Bingöl merkezden ben banu. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 23-04-2021 01:13:44

12. Sivas dan kimler var. Aşı pasaportu . Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, saolun , ali – 223

13. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım

14. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 06-05-2021 22:07:26

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 106

16. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım 15-05-2021 11:40:49

17. Konya dan kimler var. Aşı pasaportu . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 48

18. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 249

19. Gürbüz Reply

Selamlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Adana merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 09-06-2021 12:20:06

21. Kayseri dan kimler var. Aşı pasaportu . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , Emine – 120

22. Balıkesir dan kimler var. Aşı pasaportu . Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 105

23. Uşak merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 22-06-2021 11:13:06

24. Kayseri merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-06-2021 01:47:38

25. İstanbul dan kimler var. Aşı pasaportu . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , banu – 32

26. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 238

27. Hakkari merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 21-07-2021 08:55:45

28. Bu konu : ” Aşı pasaportu ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 368

29. Sinop merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 02-08-2021 00:32:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link