“Kağıtlar lütfen” temasının zorba devletlerle ilişkilendirildiğini duyduk, bu noktada en çok dikkat çeken Nazi Almanyası ama aşı pasaportlarının düzenlenme şekli kısıtlı özgürlükler ve kısıtlamalar açısından. fırsatlar Bolşevik pasaport sisteminin çalışma şekline çok benziyor. Ve ne yazık ki halk, Bolşevizm ve nasıl bir yönetim sistemi altında çalıştıkları konusunda o kadar bilgili değil. Yapsalardı, Aşı pasaportu ile Bolşevik pasaportu arasındaki benzerlikleri fark edeceklerdi.

Artık hepimiz “yasak yok, iş yok” sözüne aşinayız. İşinizi sürdürmek için aşı olmanız gerektiği ve bu işlev şu anda yoğun bir şekilde zorlanmaktadır. Örneğin Endonezya’da aşılar zorunlu hale geldi ve bununla da kalmayacak.

İşverenler, bunu doğrulamak için aşınızın belgelerine nasıl sahip olacak? Aşı pasaportuyla olacak. Dolayısıyla yakın gelecekte bu yerleşirse, aşı pasaportları da bu işleve sahip olacak.

Bolşevik Rusya’da bu böyleydi. Pasaportunuz işinizle bağlantılıydı. Sadece iş aramak için pasaport almanız gerekiyordu. Ve tabii ki devletin izniyle yurt içinde dolaşmak için bir pasaporta ihtiyacınız vardı. Bu aynı zamanda aşı pasaportuyla da zorlanan şeydir.

İşte bu argümanı güçlendiren bir video.

https://files.catbox.moe/dgbdh7.mp4

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki mükemmel, teşekkürler , – 372

2. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun

3. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Mrb web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 466

4. Çanakkale dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Merhaba sayfa gerçekten çok iyi, sağolun , mehmet – 367

5. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 407

6. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 317

7. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 308

8. Manisa dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 309

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

10. Diyarbakır dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 179

11. Selamlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 159

13. Merhabalar siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

14. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım

15. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

16. Kırklareli dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 469

17. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 459

18. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 232

19. Balıkesir dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 401

20. Sivas merkezden ben emin. Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 19:24:39

21. Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

22. Yozgat dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 369

23. Antalya merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 30-07-2021 08:26:40

24. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 134

25. Erzincan dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 152

26. Van merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 23:18:17

27. Tekirdağ dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , mehmet – 233

28. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-08-2021 23:20:43

29. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:21:25

30. Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım 30-08-2021 20:46:18

31. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-09-2021 00:44:31

33. Amasya merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, teşekkürler 01-09-2021 15:30:22

34. Konya dan kimler var. Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? . Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 7

35. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 280

36. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım 15-09-2021 06:10:15

37. Bu konu : ” Aşı pasaportu Bolşevik pasaport sistemine mi dayanıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 286

38. Amasya merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-09-2021 09:49:04

39. Selamlar paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment