Dürüst olmak gerekirse, burada aşılar ve covid varyantları hakkında bir teorim var. Başlamadan önce, politik olarak nerede durduğumu netleştirmeyi seviyorum.

Siyasi duruşum:

– Daha büyük iyilik adına bir bireyin haklarını ihlal etmenin yanlış olduğuna ve her zaman art niyetle yapıldığına inanıyorum.

– Ben de bedensel özerkliğe inanıyorum, hiç kimse kimseyi herhangi bir şey/tıbbi prosedürler almaya zorlamamalıdır.

Komplo Teorisi:

PCR testlerinin insanların DNA’sını toplamak için kullanıldığı bir sır değil, tüm büyük İlaç şirketleri bunu yapıyor ve bu DNA’nın bir veritabanını depoluyorlar. Bu makale size DNA testinin PCR testleri gibi olduğunu göstermektedir. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2698653/

Fauci’nin e-postası ile birlikte, koronavirüsler için fonksiyon araştırmasının finansman kazanımında gizli bir anlaşma olduğu da şimdi ortaya çıkıyor. https://www.nytimes.com/2021/06/20/science/covid-lab-leak-wuhan.html.

İnsanlara aşı yaptırmak için o kadar yoğun bir baskı ve anlatı var ki, covid ölüm oranı %0,6’nın oldukça altındayken 50 yaş altı insanlar için tehlikeli mi, hatta gerekli mi diye neredeyse hiç kimsenin sorgulamasına izin verilmiyor. Bunun çok uğursuz bir nedeni olduğuna inanıyorum, bu tür zorlamaların çoğunlukla batı ülkelerinde gerçekleştiğine ve dünyanın çoğunda COVID hakkında pek bir şey duymadığınıza dikkat edin. Çin’in koronavirüsün ABD ordusu tarafından konuşlandırıldığına dair doğruyu söylemesi için iyi bir şans var. İlk olarak, ölüm oranları arttıkça (yaşlılar ölüyor) panik yaratıyorlar ve bunu ölümcül bir virüs gibi gösteriyorlar.

Sonra medyayı histerik hale getiriyorlar ve nüfusun beynini, grip benzeri bir virüsten ölümüne korkmaları için yıkıyorlar. ve işte, altı ay içinde herkesin problemlerini çözecek mucizevi bir tedavi üretiyorlar. Bu aşı, testi mümkün olduğunca atlayarak sadece “hızlı takip” yapacak ve şirketlere aşının etkilerinden bağışıklık kazandıracak.

Buradaki çoğu insanın nüfusun azalmasının nihai hedef olduğunu söylediğini biliyorum, soykırımın özellikle Afrika, Orta Doğu, Latin Amerika ve Asya’yı hedef aldığını hissediyorum. Aşılama bir bağışıklama tedavisidir ve milyonlarca PCR örneğine sahip olarak kimin yaşayıp kimin öleceğine karar verebilirler.

Aşı, daha sonra piyasaya sürmeyi düşündükleri süper virüse karşı tek koruma olabilir. Tam tersi de olabilir ama ilki daha mantıklı.

Tartışmaya açığım ya da insanlar bana moron demek istiyorsa sorun değil 😀

64 Comments

1. Düzce dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 327

2. Bartın dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 17

3. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 81

4. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Diyarbakır dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 27

6. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 159

7. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 333

8. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, şukuladım

9. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 239

10. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, saolun , Gürbüz – 425

11. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 365

12. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Bolu dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 278

14. Bolu dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 493

15. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , emin – 481

16. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 72

18. Karabük merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 16:06:54

19. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 466

20. Sakarya dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , emin – 342

21. Edirne dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 73

22. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

23. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, saolun

24. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

25. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Bartın dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 400

27. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 10-07-2021 16:16:01

28. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 478

29. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

30. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 430

32. Afyon dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 216

33. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 251

34. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi güzel, tebrikler 13-07-2021 04:09:08

37. Sivas merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 04:54:32

38. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

39. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 219

40. Selamlar web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 362

42. Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler

43. Bolu dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler , banu – 93

44. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler

45. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun , ziya – 483

46. Samsun merkezden ben emin. Mrb web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 27-07-2021 13:07:06

47. Balıkesir dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 318

48. Şırnak dan kimler var. Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? . Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, sağolun , ali – 55

49. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-08-2021 03:57:26

50. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 03-08-2021 22:19:27

51. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 441

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Mrb web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 91

53. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

54. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 327

56. Kırklareli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 23:44:18

57. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 11

58. Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 114

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı pasaportunun amacı ve çeşitleri, etnik temizlik/nüfus azaltma? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 224

Write A Comment