Aşı Propagandası ve Plandemik

Son birkaç yıldır tüm ana akım sosyal medyada anti vax propaganda. Hiç anti vax insanıyla tanışmamış olmam oldukça inorganik ve tuhaf görünüyordu. Neden şimdi biliyorum.

Geçen yıl Çin’den sözüm ona ölümcül bir virüs çıktı ve dürüst olmak gerekirse Ocak 2020’nin sonlarında çılgına döndüm. Çin’den çıkan videolar aslında korkutucu olduğu için yiyecek, cephane, biraz gümüş ve pil aldım. En kötüsüne hazırlanıyordum. Tüm arkadaşlarımı ve ailemi uyarmaya çalıştım ama çılgın bir komplo teorisyeni olarak görüldüm. İki ay sonra tüm ülke kilitlendi.

Kilitlenme süresince, çok önemli olduğum için çalışmaya devam ettim. Etrafta çalıştığım birkaç kişi bunu anladı (veya en azından test sonucu pozitif çıktı) ve 14 gün boyunca dışarıda hiçbir şey olmamış gibi geri döndüler. Kahretsin, muhtemelen semptomsuz yaşadım. Ayrıca, böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye gitmesi nedeniyle KOAH ve diğer solunum sorunları olan 83 yaşında bir erkek tanıyorum. Onu 90+ gün ailesinden uzak tuttular. Onu sadece eve göndermek yerine, birkaç kez coşmaya başladı. Bu tam bir saçmalıktı ve hastanede birkaç kez intihar etmeyi düşündü. Tamamen iyi oldu. Onu geçen gün gördüm ve her zamankinden daha iyi.

Hastanede kaldığı süre boyunca son derece şüpheci davrandım. Dahası, medya “barışçıl protesto” yapmadıkça evde kalmamız gerektiğini söylediğinde bunun saçmalık olduğunu söyledi. Siz maske taktıklarını söylemeden önce. Bu zaten önemli değil. Tıbbi alanda hastaneler için ekipman yapımında çalışıyorum. Daha covid’den önce maske takmam gerekiyordu. N-95’li hastane ortamlarında. Bu bile tam bir kanıt değil. Çalışmalara bakın.

Virüs (benim yaş grubumda) 99,8 hayatta kalma oranına sahip. Tıbbi açıdan temelde iyi olduğum anlamına gelir. 100 kere alsam bile.

Bunların hepsi politik kazanç ve kontrol için ve çoğu insan buna aşık oldu. Çok üzücü .. Rus Devrimi’ni ve Naxi Almanya’sını beraberinde getiren aynı düşünce bugün de aynı şekilde geçerli .. Sadece sosyal medya aracılığıyla tahmin ediliyor. Korku artık bir erdemdir ve mantık damgalandı. Bu. Gezegen. Dır-dir. Mahkum. Siyasi ve mali seçkinlerimiz bizi umursamıyor. Asla olmayacak. İyi bir krizin boşa gitmesine asla izin vermezler. Görmek:

https://imgur.com/a/xZIoXi3

Birlikte çalıştığım insanların yaklaşık% 60’ı bu deneysel aşıyı almayacak. Ben dahil.

“Pandemi” nin başlangıcında, hazırlık için bir komplo teorisyeniydim. Yapılacak en mantıklı şey. Damgalanmış.

Artık daha fazla bilgi öğrendiğime ve bunun daha büyük bir gündemin parçası olduğunu anladığıma göre, çünkü hiçbir şey reklam yapmıyor, ben hala bir komplo teorisyeniyim. Hala damgalanıyor. Siktir et bunu. Bu dünya şu anda alt üst oldu.

“Aşı Propagandası ve Plandemik” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Slm siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 418

2. Bayburt dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 209

3. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 08-02-2021 17:49:18

4. Edirne dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 324

5. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 452

6. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-02-2021 07:32:03

7. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 435

8. Eskişehir dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Selamın aleyküm web siten cidden iyi, teşekkürler , banu – 388

9. Ağrı merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 12:53:25

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link