Son birkaç yıldır tüm ana akım sosyal medyada anti vax propaganda. Hiç anti vax insanıyla tanışmamış olmam oldukça inorganik ve tuhaf görünüyordu. Neden şimdi biliyorum.

Geçen yıl Çin’den sözüm ona ölümcül bir virüs çıktı ve dürüst olmak gerekirse Ocak 2020’nin sonlarında çılgına döndüm. Çin’den çıkan videolar aslında korkutucu olduğu için yiyecek, cephane, biraz gümüş ve pil aldım. En kötüsüne hazırlanıyordum. Tüm arkadaşlarımı ve ailemi uyarmaya çalıştım ama çılgın bir komplo teorisyeni olarak görüldüm. İki ay sonra tüm ülke kilitlendi.

Kilitlenme süresince, çok önemli olduğum için çalışmaya devam ettim. Etrafta çalıştığım birkaç kişi bunu anladı (veya en azından test sonucu pozitif çıktı) ve 14 gün boyunca dışarıda hiçbir şey olmamış gibi geri döndüler. Kahretsin, muhtemelen semptomsuz yaşadım. Ayrıca, böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye gitmesi nedeniyle KOAH ve diğer solunum sorunları olan 83 yaşında bir erkek tanıyorum. Onu 90+ gün ailesinden uzak tuttular. Onu sadece eve göndermek yerine, birkaç kez coşmaya başladı. Bu tam bir saçmalıktı ve hastanede birkaç kez intihar etmeyi düşündü. Tamamen iyi oldu. Onu geçen gün gördüm ve her zamankinden daha iyi.

Hastanede kaldığı süre boyunca son derece şüpheci davrandım. Dahası, medya “barışçıl protesto” yapmadıkça evde kalmamız gerektiğini söylediğinde bunun saçmalık olduğunu söyledi. Siz maske taktıklarını söylemeden önce. Bu zaten önemli değil. Tıbbi alanda hastaneler için ekipman yapımında çalışıyorum. Daha covid’den önce maske takmam gerekiyordu. N-95’li hastane ortamlarında. Bu bile tam bir kanıt değil. Çalışmalara bakın.

Virüs (benim yaş grubumda) 99,8 hayatta kalma oranına sahip. Tıbbi açıdan temelde iyi olduğum anlamına gelir. 100 kere alsam bile.

Bunların hepsi politik kazanç ve kontrol için ve çoğu insan buna aşık oldu. Çok üzücü .. Rus Devrimi’ni ve Naxi Almanya’sını beraberinde getiren aynı düşünce bugün de aynı şekilde geçerli .. Sadece sosyal medya aracılığıyla tahmin ediliyor. Korku artık bir erdemdir ve mantık damgalandı. Bu. Gezegen. Dır-dir. Mahkum. Siyasi ve mali seçkinlerimiz bizi umursamıyor. Asla olmayacak. İyi bir krizin boşa gitmesine asla izin vermezler. Görmek:

https://imgur.com/a/xZIoXi3

Birlikte çalıştığım insanların yaklaşık% 60’ı bu deneysel aşıyı almayacak. Ben dahil.

“Pandemi” nin başlangıcında, hazırlık için bir komplo teorisyeniydim. Yapılacak en mantıklı şey. Damgalanmış.

Artık daha fazla bilgi öğrendiğime ve bunun daha büyük bir gündemin parçası olduğunu anladığıma göre, çünkü hiçbir şey reklam yapmıyor, ben hala bir komplo teorisyeniyim. Hala damgalanıyor. Siktir et bunu. Bu dünya şu anda alt üst oldu.

Author

45 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Slm siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 418

2. Bayburt dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 209

3. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım

4. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 08-02-2021 17:49:18

5. Edirne dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 324

6. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 452

7. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, tebrikler

8. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 08-02-2021 18:43:28

9. Selamlar sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-02-2021 07:32:03

11. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 435

12. Eskişehir dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Selamın aleyküm web siten cidden iyi, teşekkürler , banu – 388

13. Ağrı merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 12:53:25

14. Düzce merkezden ben memo. Slm web sitesi inan ki çok güzel, saolun 01-03-2021 21:16:46

15. Burdur dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, saolun , ali – 110

16. Kırklareli merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:37:50

17. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Merhaba siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 450

18. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 2

20. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 240

21. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Slm sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 110

22. Ardahan dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 259

23. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-05-2021 16:05:33

24. Hatay merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler 02-05-2021 08:35:08

25. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 375

26. Bingöl dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Slm siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 377

27. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler

28. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, teşekkürler , hatice – 307

30. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sağolun

31. Aydın merkezden ben ahmet. Selam web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 17:03:02

32. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 371

33. Muş dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 461

34. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

35. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

36. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 298

37. Ankara dan kimler var. Aşı Propagandası ve Plandemik . Merhaba siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , hatice – 75

38. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun

39. Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun , memo – 478

40. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 19:00:41

41. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım 15-07-2021 14:25:50

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı Propagandası ve Plandemik ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 479

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link