Baktığım her yerde insanlar aşı olmak, aşı pasaportlarını göstermek veya yaklaşan aşı randevularının ekran görüntülerini paylaşmakla övünüyorlar. Bu çok sinir bozucu, insanlar ne zaman grip aşısı ya da tetanoz aşısı hakkında övündüler? Bu aptal bir kulüp. Muhtemelen tüm ünlüler ve büyük isimler aşı yaptırmakla ilgili paylaşımlarda bulunarak aynı şeyi yaptığı için. Sadece bunu dile getirmek istedim, hepinizin anlayacağını biliyorum.

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 08:50:43

2. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler

4. Bu konu : ” Aşı propagandasını görmekten rahatsız olmak ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 402

5. Bu konu : ” Aşı propagandasını görmekten rahatsız olmak ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 126

6. Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

7. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

8. Muş dan kimler var. Aşı propagandasını görmekten rahatsız olmak . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 253

9. Bu konu : ” Aşı propagandasını görmekten rahatsız olmak ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link