Kafam çok karıştı. Sanki aşı olmak için siyah postayla gönderiliyor gibiyiz. Kocamla hamile kalmaya çalıştığımız için aşı olmayı reddediyorum ve doğurganlık konusunda sağlam bir araştırma yok. Gerçekten herhangi bir şey üzerinde uzun vadeli etkileri hakkında hiçbir fikirleri yok, ancak çok zorlanıyorlar. Bunun ürkütücü olması beni gerçekten istemememe neden oluyor.

Author

27 Comments

1. Bartın merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2021 15:55:45

2. Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2021 16:34:05

3. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 152

4. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 200

5. Aydın merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2021 15:26:06

6. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 166

7. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 421

8. Kilis merkezden ben memo. Selam paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım 20-05-2021 21:10:45

9. Düzce merkezden ben banu. Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-05-2021 18:27:15

10. Hakkari merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-06-2021 08:52:58

11. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 06-06-2021 11:32:13

12. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 80

13. Kayseri dan kimler var. Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 97

14. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 23:41:44

15. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , emin – 92

16. Tokat dan kimler var. Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN . Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , emin – 441

17. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , ahmet – 84

18. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun 04-07-2021 21:02:24

19. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 212

20. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, tebrikler , ziya – 281

22. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 487

23. Elazığ merkezden ben Emine. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler 25-07-2021 16:08:36

24. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Aşı size tam bağışıklık vermiyorsa ve insanların aşıya geçmesini engellemiyorsa … NEDEN ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , memo – 134

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link