Bu yüzden, ABD’nin 1 Kasım’a kadar bir aşı başlatacağını okudum. Özellikle sağlık çalışanları ve risk grupları için.

Bu, kilitlenmeler için ne anlama geliyor?

Onları gerçekten kaldırıp normale mi döneceğiz?

New York’ta (New York City) yaşıyorum ve hala süper boğucu.

İnsanların fikirlerini duymak isterim, eğer olumluysanız, bu harika – buna hayranım.

gönderen … iloveGod77
[comments]

Author

59 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

3. Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler

4. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Konya merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle güzel, saolun 18-09-2020 21:42:06

7. Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 25-09-2020 09:04:11

8. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:40:35

9. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-10-2020 12:44:40

11. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, saolun

12. Mardin dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 119

13. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım 25-10-2020 05:18:43

14. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-11-2020 15:24:57

16. Trabzon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-11-2020 21:26:16

17. Merhaba web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım

18. Sinop dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 142

19. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 06-12-2020 14:11:23

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 176

21. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 117

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 152

23. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Sinop merkezden ben emin. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-12-2020 05:00:00

25. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-01-2021 07:57:25

27. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 21:10:32

28. Kars merkezden ben . Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler 12-01-2021 08:01:30

29. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 337

31. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden güzel, sağolun 21-01-2021 00:03:34

32. Karabük dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , ziya – 477

33. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , ahmet – 339

34. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 215

35. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 248

36. Van dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 4

37. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım , memo – 491

38. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 493

39. Hakkari dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 456

40. Balıkesir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 01-03-2021 00:53:45

41. Kilis dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 272

42. Aydın dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 179

43. Sinop merkezden ben banu. Mrb web siteniz cidden mükemmel, sağolun 10-03-2021 22:26:51

44. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , – 346

45. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 201

46. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Mersin dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, saolun , memo – 305

48. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, teşekkürler , gaye – 323

49. Bartın merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım 16-04-2021 09:56:12

50. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2021 19:04:08

51. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

52. Konya dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 452

53. Aksaray dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 213

54. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 362

55. Elazığ dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 491

56. Bu konu : ” Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 82

57. İstanbul dan kimler var. Aşı Sonrası Amerika? Düşünceler? . Selamlar sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , emin – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link