TPTB’nin belli ki bazılarımızın ne pahasına olursa olsun aşıdan kaçınacağını bilmesi gerekiyor. Bununla birlikte, nüfusun büyük bir kısmı onu alıyor, bu yüzden “normale dönebiliriz” (yine de asla olmayacak).

Aşının veya anladığım kadarıyla imal edilmiş hastalığın aşı almayanlara yayılması mümkün mü? COVID-19 için aşılanmış popülasyonlardan kaçınmak için herhangi bir neden var mı?

Author

12 Comments

1. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Aşı Sorusu . Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 59

2. Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler 11-04-2021 05:33:29

3. Ordu merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 15-04-2021 09:24:43

4. Hakkari dan kimler var. Aşı Sorusu . Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , memo – 452

5. Bu konu : ” Aşı Sorusu ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , ali – 196

6. Aydın dan kimler var. Aşı Sorusu . Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 116

7. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Çanakkale dan kimler var. Aşı Sorusu . Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 39

9. Isparta dan kimler var. Aşı Sorusu . Mrb sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 344

10. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun 06-05-2021 22:03:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link