Bu soruyu tarafsız ve tarafsız bir şekilde soruyorum: aşıya şüpheyle yaklaşanlar için hangi spesifik risklerden korkuyorsunuz? Bir komplo veya yönlendirilmiş bir komplo olduğunu düşünüyorsanız, neyi başarmaya çalıştığını düşünüyorsunuz ve bu şüphenin kanıtsal temeli nedir?

Author

29 Comments

1. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Kocaeli merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım 03-04-2021 00:13:45

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-04-2021 01:57:12

4. Kilis dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 479

5. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler

6. Bayburt dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 49

7. Bilecik dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 229

8. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 113

9. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

10. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-04-2021 00:27:27

11. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun

12. Giresun dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Slm siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler , memo – 140

13. Kırklareli merkezden ben emin. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 02:27:18

14. Gaziantep dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 73

15. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 386

16. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , Aylin – 127

17. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 456

18. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 123

19. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, tebrikler , ziya – 411

20. Antalya dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 487

21. Muğla merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-07-2021 11:02:28

22. Bolu merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 23:01:02

23. Nevşehir dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 312

24. Bu konu : ” Aşı şüphecileri için risk nedir? ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran edici, tebrikler , emin – 283

25. Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, tebrikler 24-07-2021 20:20:56

26. Batman merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 01-08-2021 05:50:38

27. Niğde dan kimler var. Aşı şüphecileri için risk nedir? . Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 289

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link