Los Angeles’tayım ve şimdiye kadar dairemde açık olan spor salonunu ve havuzu kullanmam kısıtlandı, birinden bir komedi kulübünün bunu gerektirdiğini duydum ve olması gereken işler için birkaç gönderi gördüm. şimdiye kadar aşılanmış. Diğerleri, sanırım gönderide yayınlamıyor ama size şahsen soracaklar. İşsizdi ama işimi kestiler ve aşı olup işe gitmemi söylediler. Sanırım salgın bitti, dünyanın sadece kobaylara açılacağından endişeliyim. Sen nasılsın?

24 Comments

1. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Rize dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 271

3. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 9

5. Sivas dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 293

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 140

8. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle iyi, sağolun , ali – 111

9. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

10. Van dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, teşekkürler , ziya – 59

11. Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. Selam siten yeminle çok güzel, saolun , ahmet – 96

13. Çorum dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . Merhaba herkese sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 101

14. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 22

15. Diyarbakır dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 381

16. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 141

17. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa inanki çok iyi, şukuladım 04-07-2021 00:03:48

18. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 278

19. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Şanlıurfa dan kimler var. Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 145

21. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 24-07-2021 09:09:27

23. Bu konu : ” Aşı talimatlarıyla ilgili deneyiminiz nedir? Bir yere girmeniz engellendi mi, kaybettiniz mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , hatice – 344

24. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link