Pekala, bu yazının nasıl gideceğini merak ediyorum. Gerçek bir tavsiye arıyorum. Aşı talimatlarına karşıyım ve uzun vadeli etkileri konusunda endişeliyim. Meşru endişeler nedeniyle, ben bir komplo teorisyeniyim. Ben aşı karşıtı değilim, işimin gerektirmesi durumunda mümkün olduğunca bilgilendirilmek istiyorum. İş için almam gerekiyorsa, diğerinden “daha güvenli” veya daha fazla test edilmiş bir aşı var mı? Eğer doğru anladıysam, J&J’nin mRNA ile hiçbir ilgisi yok (bunun ne anlama geldiğinden hala emin değilim) ve ayrıca pek çok kalp iltihabı vakası da yok. Yine, bunun doğru olup olmadığından emin değilim. Ayrıca epilepsi ilacımla etkileşime girmesinden veya nöbet geçirme olasılığımı arttırmasından endişe ediyorum. Bu bağlamda, gerçekten araştırmam gereken bir tıbbi muafiyet var mı?

Tarafsız kaynaklardan bilgi alırken bu konuda açık fikirli olmaya çalışıyorum. “Her şeyin %100 güvenli olduğu garantilidir” ile “Bunu alırsan ölürsün” arasında bir yerde bilgi bulmak zor. TIA

29 Comments

1. Artvin dan kimler var. aşı tavsiyesi . Selam sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 189

2. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-08-2021 19:54:52

3. Adana dan kimler var. aşı tavsiyesi . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 221

4. Ankara merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 12-08-2021 20:11:34

5. Kastamonu dan kimler var. aşı tavsiyesi . Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 260

6. Konya dan kimler var. aşı tavsiyesi . selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, teşekkürler , Aylin – 332

7. Kırklareli merkezden ben . Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 12-08-2021 20:26:14

8. Erzincan dan kimler var. aşı tavsiyesi . Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 494

9. selamun aleyküm sayfan valla güzel, twitter da paylaştım

10. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

11. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, teşekkürler , gaye – 138

12. Düzce dan kimler var. aşı tavsiyesi . Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 273

13. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 300

15. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun

16. Tekirdağ dan kimler var. aşı tavsiyesi . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, tebrikler , Hasan – 497

17. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki çok iyi, şukuladım , mehmet – 287

18. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

19. Diyarbakır dan kimler var. aşı tavsiyesi . selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 185

20. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun

21. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 424

22. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 135

23. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

24. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Kayseri dan kimler var. aşı tavsiyesi . Selam herkese web siten gerçekten güzel, tebrikler , Hasan – 310

26. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 07-09-2021 12:25:18

27. Bu konu : ” aşı tavsiyesi ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok güzel, şukuladım , memo – 25

28. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment