Merhaba Millet,

Aşı yanlısı arkadaşlarım var, aşı karşıtı arkadaşlarım var ve iki grup arasında anlamlı bir konuşma yok. Bu nedenle, her iki grup tarafından kullanılan hem mantığı hem de bilgi kaynaklarını, her iki tarafı (ve her birinin içindeki alt grupları) anlamlandırabilmem ve sorunları daha iyi anlayabilmem için mantığın kaynağını bulmaya çalışıyorum. ).

Eğer aşı yanlısıysanız, lütfen aşı yanlısı olmaya nasıl ulaştığınıza ilişkin kaynaklarınızı ve mantığınızı da belirtin.

Gidip profesyonel ve aşı karşıtı kaynaklar arayabilirim (ki öyleyim), ama kimsenin takip etmediği çok fazla tavşan deliğine bakmaktan bıktım. Aslında burada sorarak kırmızı ringa balığı ile zaman kaybetmemeye çalışıyorum.

TL; DR COVID-19 aşısı olmama kararınıza varmak için hangi kaynakları faydalı buldunuz?

Bu amaçla bana biraz zaman ayırabilirseniz, bu çok büyük bir yardım olur!

Çok teşekkürler,

24 Comments

1. Karabük dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 421

2. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 398

3. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2021 06:18:38

4. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler

5. Karaman dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ziya – 465

6. Batman dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 121

7. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Mrb web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 488

8. Bu konu : ” Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 380

9. Adıyaman dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 299

10. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Samsun dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 149

12. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Selamlar sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 455

14. Bartın merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:21:43

15. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Çankırı merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 15:31:54

17. Bu konu : ” Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 98

18. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? . Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 14

19. Çanakkale merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-09-2021 00:27:42

20. Rize merkezden ben Emine. Slm paylaşım süper ötesi iyi, şukuladım 07-09-2021 16:10:49

21. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Aşı tereddüt kaynakları – Aşı yaptırmama kararınızı hangi mantık ve bilgiye dayandırıyorsunuz? ” çok güzel. Selam siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 41

Write A Comment