Aşılar hala acil durum onayı altında, henüz tam olarak onaylanmadı, yapmaya çalıştıkları şey bu, bu yüzden aşılar bir kez zorunlu hale getirebilirler. Henüz onaylanmamış bir aşıyı FDA tarafından onaylanmadıkça zorunlu ve kanunen zorunlu hale getiremezsiniz, işte o zaman eğlence başlar ve özgürlüklerimiz daha da aşınır. Bu aşılarda neler var? Kim bilir, ama gerçek etkilerini bundan yıllar sonra göreceğimize inanıyorum. Uzun oyunu oynuyorlar.

Author

23 Comments

1. Giresun dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 331

2. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 384

3. Samsun dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 375

4. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2021 19:29:03

5. Elazığ merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-02-2021 20:18:12

6. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , gaye – 461

7. Antalya dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 237

8. Tokat dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 469

9. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 173

10. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , – 53

11. Batman merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-02-2021 18:30:28

12. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 269

13. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler

14. Gaziantep dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Mrb siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 450

15. Çanakkale merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım 04-03-2021 17:21:40

16. Bu konu : ” Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 174

17. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Bolu dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , Emine – 43

19. Samsun dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Selamlar siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 94

20. Kocaeli dan kimler var. Aşı üreticilerinin, doktorların vb. Herhangi bir ölüm / yan etkiyi aşılara bağlamama konusunda bu kadar kararlı olmasının gerçek nedeni. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , emin – 328

21. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-04-2021 20:57:09

22. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link