1. Gates ve arkadaşları, deneklerin bilgisi veya onayı olmadan Kenya’daki beta çalışmaları sırasında kadınları HCG ile kısırlaştırırken yakalandı:

(bağlantılar şimdi iki kez gönderilemediğinde kaldırıldı) … çevrimiçi bol miktarda bilgi … sadece BM + Aşı + Kenya + sterilizasyon için arama yapın.

2) Yeni Pfizer aşısındaki başak protein:

“Aşıların, SARS-CoV-2’nin başak proteinlerine karşı antikorlar üretmesi bekleniyor. Bununla birlikte, başak proteinleri ayrıca şunları içerir: syncytin-homolog proteinlerinsanlar gibi memelilerde plasenta oluşumu için gerekli olan. SARS-CoV-2’ye karşı bir aşının, aksi takdirde sinsitin-1’e karşı bir bağışıklık reaksiyonunu tetikleyebileceği kesinlikle göz ardı edilmelidir. Belirsiz süreli kısırlık aşılanmış kadınlara neden olabilir. “

https://healthandmoneynews.wordpress.com/2020/12/02/head-of-pfizer-research-covid-vaccine-is-female-sterilization/

3) Gates, meşhur TED konuşması sırasında nüfusun azalmasının kendi hedefi olduğunu kabul ediyor:

https://www.youtube.com/watch?v=ZAhLeF4R7q0

4) Birleşik Krallık hükümeti tarafından yayınlanan alıcı bilgi paketlerindeki uygun eksiklikler:

https://np.reddit.com/r/NoNewNormal/comments/k7tj7b/compare_the_uk_governments_information_pack_for/

… en azından aşının doğurganlık üzerindeki etkilerini bilmediklerini kabul ettikleri yerde.

Gezegenin gerçekten aşırı nüfuslu olduğuna ve şu anda bakım kapasitesinin ötesinde olduğuna inanabilirsiniz (ben yok) ama bunu bizim bilgimiz veya rızamız olmadan yapmak iğrenç ve basitçe suçludur. Gates ve Rockefeller derebeylerinin Batılılara Afrikalıları olduğundan daha az hor gördüğüne gerçekten inanan var mı?

5) Avrupalı ​​erkek doğurganlığı (özellikle sperm sayısı) elli yılda% 50 düşerken, geri kalanımız çocuk sahibi olamadığımızda kim uygun suçu fark edecek veya paylaştırabilecek?

https://academic.oup.com/humupd/article/23/6/646/4035689

Aşıyı yapmayın.

Author

16 Comments

1. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım

6. Bu konu : ” Aşı uygulamasının bizi nüfusunu azaltacak bir plan olduğuna inanmadan önce daha ne kadar kanıta ihtiyacımız var? İklim değişikliği ve BM sürdürülebilirlik gündemiyle oynarken kim hala Gates’in gözlerinin içine bakıp kötü niyet dışında bir şey görebilir? (Şimdi göndermeye üçüncü deneme …) ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 250

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım 11-01-2021 19:08:41

8. İstanbul merkezden ben banu. Selam siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-01-2021 22:00:43

9. Selam siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Aşı uygulamasının bizi nüfusunu azaltacak bir plan olduğuna inanmadan önce daha ne kadar kanıta ihtiyacımız var? İklim değişikliği ve BM sürdürülebilirlik gündemiyle oynarken kim hala Gates’in gözlerinin içine bakıp kötü niyet dışında bir şey görebilir? (Şimdi göndermeye üçüncü deneme …) ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 31

11. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-02-2021 13:38:40

12. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

13. Batman dan kimler var. Aşı uygulamasının bizi nüfusunu azaltacak bir plan olduğuna inanmadan önce daha ne kadar kanıta ihtiyacımız var? İklim değişikliği ve BM sürdürülebilirlik gündemiyle oynarken kim hala Gates’in gözlerinin içine bakıp kötü niyet dışında bir şey görebilir? (Şimdi göndermeye üçüncü deneme …) . Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 478

14. Bu konu : ” Aşı uygulamasının bizi nüfusunu azaltacak bir plan olduğuna inanmadan önce daha ne kadar kanıta ihtiyacımız var? İklim değişikliği ve BM sürdürülebilirlik gündemiyle oynarken kim hala Gates’in gözlerinin içine bakıp kötü niyet dışında bir şey görebilir? (Şimdi göndermeye üçüncü deneme …) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , – 303

15. Kastamonu merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 25-02-2021 21:52:47

16. Amasya dan kimler var. Aşı uygulamasının bizi nüfusunu azaltacak bir plan olduğuna inanmadan önce daha ne kadar kanıta ihtiyacımız var? İklim değişikliği ve BM sürdürülebilirlik gündemiyle oynarken kim hala Gates’in gözlerinin içine bakıp kötü niyet dışında bir şey görebilir? (Şimdi göndermeye üçüncü deneme …) . Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link