Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme

Büyükannenizi kurtarmak için herkesin aşı olması gerektiğine inanıyorsanız, o zaman size bir haberim var, büyükannenizi çoktan öldürdünüz. Büyükannenizin bu dünyada 2 yılı kaldıysa ve onu terk ettiyseniz ve ona gerçeği açıklamadan korkuyla sürdürülmesine izin verdiyseniz, büyük olasılıkla onu daha erken öldürdünüz. Televizyona ve hükümete güvenin olduğu bir çağdan geliyorlar. Belki birkaç yılları vardır ve yıllarının alacakaranlığını geçirmek, onlardan zevk almak, dinlenmek, torunlarını görmek ve neşe yaşamak yerine uzak durmalarını, uzaktan el sallamalarını ve korku içinde yaşamalarını talep ediyorsunuz. Büyükanneni öldürdüğü için suçlayacak birini ararken başka yere bakma.

Bu saçma retorik, kendi isyanınızı ve empatik görünme özlemini manipüle etmek ve oynamak için yaratıldı … Siz onların istedikleri yararlı salaklarsınız ve ne kadar kolay satın aldığınıza nasıl güldükleri çocuksunuz. Büyükannemi öldürme, bunu kendin yaptın

“Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme” üzerine 20 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Slm sayfan vallaha billaha güzel, tebrikler , Aylin – 229

2. Konya dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 218

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 392

4. Artvin dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Merhaba web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 171

5. Osmaniye dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , emin – 396

6. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 10-02-2021 20:17:42

7. Kayseri dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım , Aylin – 468

8. Hakkari merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 20:19:27

9. Niğde dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 44

10. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-02-2021 06:09:15

11. Balıkesir dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 308

12. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-02-2021 14:28:12

13. Aksaray merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 19-02-2021 16:35:19

14. Bu konu : ” Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , ziya – 11

15. Bilecik dan kimler var. Aşı ve Büyükanne Söylemimi Öldürme . selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 308

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link